Latvijas hokejisti aprod ar apstākļiem Bratislavas arēnā un viesnīcā

Gatavojoties pirmajai spēlei pasaules čempionātā, Latvijas hokejisti piektdien turpināja aprast ar apstākļiem gan Bratislavas ledus arēnā, gan viesnīcā, kur komanda izmitināta. 

Uzbrucējs Miks Indrašis sarunā ar Latvijas Televīziju atzina, ka ir patīkami pasaules čempionātā spēlēt labās vietās, piemēram, Bratislavā, arī Prāgā un Maskavā. Pērn Dānijā halle bijusi normāla, bet dzīvošana nostāk no pilsētas Mikam diez kā nepatika.

Indrašis uzsvēra, ka pie arēnas Bratislavā vēl jāpierod, jo ledus laukums ir paplašināts un lielāks nekā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs, citas ir arī apmales un norobežojošie stikli. 

Savukārt aizsargam Ralfam Freibergam patika pasaules čempionātā Ķelnē, kur bija interesanti pastaigāt apkārt pa pilsētu. Arī Bratislavā Latvijas izlase dzīvo tuvu centram, bet viesnīca ir mikrorajona vidē, tādēļ nav daudz ko apkārt redzēt un hokejisti pavada daudz laika viesnīcas istabās. Freibergs uzsvēra, ka uz čempionātu ieradīsies daudz čehu, arī no Zlīnas, kur viņš spēlē kluba sastāvā. Čehi ir gatavi braukt skatīties labu hokeju, ne tikai savu valstsvienību atbalstīt. 

Tikmēr uzbrucējs Rūdolfs Balcers cer uz spēlēm arēnā sagaidīt kvalitatīvāku ledu, kas piektdien treniņā nebija labs. Balceru vēl mulsina arī apmales, kas ir mīkstas un bremzē ripu. 

Pasaules čempionāta spēles notiks Bratislavā un Košicē līdz 26.maijam. Latvijas izlase grupu kārtas spēles aizvadīs Ondržeja Nepelas vārdā nosauktajā arēnā vienā grupā ar Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas hokejistiem. Pirmā spēle Latvijai būs sestdien pret Austrijas izlasi.

A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt