Krievijas hokejisti: Pret Latviju nenospēlējām ar pilnu jaudu

Vairāki Krievijas izlases hokejisti pēc uzvaras pasaules čempionāta spēlē pret Latviju apgalvoja, ka laukumā nedarbojās ar pilnu atdevi, lai gan speciāli spēkus netaupīja, liecina aģentūras RIAN informācija. 

Krievijas izlases kapteinis Iļja Kovaļčuks uzteica Latvijas vārtsargu Elvi Merzļikinu, galveno treneri Bobu Hārtliju  un uzsvēra, ka galvenais bija uzvarēt. "Rīt [svētdien] mums ir ļoti nopietns pretinieks - šveicieši. Nebija tā, ka taupījām spēkus, bet sanāca, ka nospēlējām ar zemiem apgriezieniem," teica Kovaļčuks. "Viņi [latvieši] teicami bloķēja metienus un teicami centās mūs izsist no līdzsvara." 

Savukārt uzbrucējs Ņikita Gusevs žurnālistiem apgalvoja, ka viņam bija septiņas vārtu gūšanas iespējas un spēle ritētu Krievijai daudz vienkāršāk, ja viņš tās realizētu. 

Krievijas hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks smago cīņas gaitu pret Latviju pirmajā trešdaļā izskaidroja ar divu dienu pauzi Krievijas izlases spēļu kalendārā. "Tas tādēļ, ka spēlējām pusdienā, līdz tam bija divas atpūtas dienas. Pēc tam iespēlējāmies un bija skaidrs, ka komandā viss normāli," viņš teica.

Jau vēstīts, ka Krievijas izlase Latvijas valstsvienības vārtos visas trīs ripas raidīja otrajā trešdaļā un spēlē uzvarēja ar rezultātu 3:1.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1