Krievijas hokejisti «bullīšos» izcīna bronzu pasaules čempionātā

Uz zeltu cerējusī Krievijas hokeja izlase svētdien Bratislavā mačā par 3.vietu ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Čehijas valstsvienību un nopelnīja bronzas medaļas pasaules čempionātā.

Pamatlaikā pa reizei vadībā pabija gan čehi, gan krievi. Mihails Grigorenko pirmajā trešdaļā izvirzīja Krieviju vadībā, tomēr čehiem pietika ar nepilnu minūti, lai Mihals Ržepīks atjaunotu neizšķirtu. Turklāt pusotru minūti pirms pirmās trešdaļas beigām Dominiks Kubalīks nodrošināja vienu vārtu pārsvaru Čehijai. Otrajā periodā vienīgie vārti tika gūti pašā tā sākumā, kad Krievijai otros vārtus guva Artjoms Aņisimovs.

Pēcspēles metienu sērija

Pagarinājuma 10 minūtēs iespēju netrūka abām komandām, bet ripa lidoja garām pat tukšiem vārtiem, turklāt Krievijas izlasi vairākkārt glāba vārtsargs Andrejs Vasiļevskis. Arī pēcspēles metienos Vasiļevskis palika nepārspēts, bet ripu Simona Hrubeca sargātajos vārtos raidīja Iļja Kovaļčuks un Ņikita Gusevs.

Finālcīņā par čempionu titulu vēlāk svētdien Slovākijas galvaspilsētā tiksies Somijas un Kanādas izlases - šo spēli tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase nesasniedza ceturtdaļfinālu un turnīru Slovākijā noslēdza 10.vietā.