Kapteinis Dārziņš: Ir mums «biznesa plāns» par ceturtdaļfinālu. Bija jāsāk ar uzvaru

Latvijas hokeja valstsvienībai ir plāns, kā nodrošināt dalību pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, un pirmais tā punkts bija sākt turnīru ar uzvaru, pēc panākuma spēlē pret Austriju intervijā Latvijas Televīzijā teica izlases kapteinis Lauris Dārziņš.

Uzvarā gūtus vārtus un rezultatīvu piespēli ieguldījušais Dārziņš pēc spēles pastāstīja, ka komandai ir "biznesa plāns" par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, tādēļ bija svarīgi čempionātu ar uzvaru. Komandas kapteinis uzsvēra, ka cīņas gaitā uzlabojās spēle vairākumā, taču akmens uz sirds nevienam nav bijis arī brīdī, kad rezultāts turējās 1:1. Dārziņš gan piebilda, ka divu nedēļu maratonā nav pamata priecāties par vienu uzvaru.

Intervija ar Rūdolfu Balceru

Savukārt Rūdolfs Balcers guva vienus vārtus un trīsreiz piespēlēja, apliecinot, ka otro pasaules čempionātu pēc kārtas varētu būt izlases rezultativitātes līderis. Viņš intervijā Latvijas Televīzijā sacīja, ka pirmās divas trešdaļas abas komandas spēkojās līdzvērtīgi, bet turpinājumā pretinieki "nosēdās". Balcers uzsvēra, ka Latvijas izlase nebūt nespēlēja savā līmenī, un vēl jāstrādā gan piespēļu uzlabošanā, gan citos spēles komponentos.

Intervija ar Ronaldu Ķēniņu

Karjerā 100. spēli izlasē ar vārtu guvumu atzīmējušais Ronalds Ķēniņš par uzvaras atslēgu nosauca komandas labāku saspēli un gatavību meklēt laimi vārtu priekšā.

Intervija ar Rodrigo Ābolu

Savukārt vēl viens uzbrucējs Rodrigo Ābols atzina, ka nervi spēlē lika sevi manīt, bet komandai viss izdosies, ja būs tāds pats turpinājums, kā trešajā periodā spēlē pret Austriju.

Jau vēstīts, ka nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs svētdien vakarā pret principiālo pretinieci Šveici. Latvijas valstsvienība grupu kārtas turpinājumā tiksies arī ar Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas hokejistiem. Grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.

Pasaules čempionāta spēles Bratislavā un Košicē ilgs līdz 26.maijam.