Kanāda viegli pieveic dāņus; Itālija divīziju zemāk nosūta austriešus. Spēles spilgtākās epizodes

Pasaules hokeja čempionāta A grupas priekšpēdējā spēlē Kanādas valstsvienība ar 5:0 pieveica Dānijas izlasi. Savukārt citā mačā ar 4:3 pēc spēles metienu sērija Itālija pārspēja Austrijas izlasi, nosūtot austriešus uz zemāku divīziju.

Kanādieši spēli iesāka ļoti ātri, un tieši minūte viņiem bija nepieciešama, lai atklātu rezultātu.

Kanādas izlase atklāj rezultātu

Pat desmit minūtes nebija spēlētas, kad Kanādas izlase jau dubultoja savu pārsvaru.

Kanādieši panāk 2:0

Lai gan Dānijas izlase spēja pozicionāli kontrolēt ripu, krietni bīstamāki momenti bija Kanādas izlasei, kas panāca jau 3:0.

Dānijas vārtos ripa nonāk trešo reizi

Trešdaļas izskaņā ripa ceturto reizi nonāca Dānijas vārtos Taču tā tika nogādāta tur ar slidas palīdzību, tiesnešiem vārtu guvumu neatzīstot.

Otrajā trešdaļa Dānijas izlasei bija iespēja par spēlēt piecatā pret trim kanādiešiem, taču viņu vārti palika neatslēgti.

Savu vairākumu iespēju izmantoja kanādieši, panākot 4:0.

Kanādas izlase gūst ceturtos vārtus

Perioda izskaņā arī Kanāda spēlēja piecatā pret trim, taču rezultāta starpība palika nemainīga.

Pēdējās trešdaļas ievadā kanādieši guva piektos vārtus, taču tiesnešiem bija aizdomas par pārlieku augstu paceltu nūju, pielabojot partnera metienu. Pēc video atkārtojuma noskatīšanās tiesneši nolēma vārtus ieskaitīt.

Kanādieši gūst piektos vārtus

A apakšgrupā vietu ceturtdaļfinālā jau garantējušas Somijas, ASV, Kanādas un Vācijas izlases.

Kanādas izlase ar 15 punktiem ieņem otro vietu grupā, saglabājot cerības uz pirmo pozīciju.

Itālijas un Dānijas izlase spēles uzvarētāju noteikšanai nepietiek ar 60 minūtēm un pat ar papildlaika piecām minūtēm.

Itālijas un Dānijas cīņas spilgtākie mirkļi

Tikmēr Itālijas izlase ar panākumu prata nosargāt pērn iegūto vietu hokeja elitē. Līdz ar to uz pirmo divīziju tika nosūtīta Austrija un Francija, kas pa pirmdien piekāpās Lielbritānijai.