Izlases hokejists Marenis: Pret Čehiju jāliek pretim kaut ko tikpat nekaunīgu

Karjerā pirmos vārtus pasaules čempionātā spēlē pret Itāliju guvušais uzbrucējs Rihards Marenis sagaida Latvijas izlasei nopietnu pārbaudījumu nākamajā apakšgrupas mačā pret Čehiju, kur pretinieki varētu likt lietā arī kādus ne tik tīrus paņēmienus. Marenis intervijā Latvijas Televīzijai sacīja, ka vajadzētu čehiem kaut ko tikpat nekaunīgu likt pretim.

Spēlē ceturtdien pret Čehiju tikpat daudz metienu kā pret itāliešiem neizdosies, bet metieni pa vārtiem būs ļoti vajadzīgi, un tad varbūt ko labu varēs sagaidīt, sacīja Marenis. Nav noslēpums, ka Čehijai ir labs sastāvs un viņi labi spēlē pret visām komandām, tajā pašā laikā viņiem arī patīk nospēlēt netīri vārtu priekšā, sacīja Latvijas hokejists. Marenis uzskata, ka galvenais būs neuzķerties uz provokācijām. "Domāju, ka būs agresīva spēle," viņš piebilda.

Savukārt uzvarētajā spēlē pret Itāliju latvieši ne brīdi nebija zem spiediena un komandā valdīja pārliecība, ka jāturpina mest pa vārtiem, līdz tas dos rezultātu, pastāstīja Marenis, Viņš sagaida, ka arī spēlē pret Čehiju būs skaļa halle, kur netrūks Latvijas līdzjutēju. 

Trijās spēlēs Latvijai ir divas uzvaras, kas saglabā izredzes uz ceturtdaļfinālu, tomēr mērķa sasniegšanai būs nepieciešams grupā gan pārspēt kādus favorītus, gan nedrīkst zaudēt punktus pret norvēģiem. 

Grupu kārtas turpinājumā Latvijas valstsvienība tiksies arī ar Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas hokejistiem. Grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1