Hokeja treneris Hārtlijs: Mēs katrā spēlē atdevām visu

Latvijas hokeja valstsvienības treneris Bobs Hārtlijs pirmdien pēc zaudējuma Zviedrijai slavēja komandas cīņas sparu, lai gan neslēpa, ka ir sāpīgi jau atkal minimāli piekāpties pretiniekam.

„Lieliska spēle no līdzjutēju skatupunkta,” teica Hārtlijs. Īpaši aizraujošs bija pēdējais periods, jo Latvijai bija nepieciešama uzvara pamatlaikā un spēle gāja kā pa kalniem, skaidroja Hārtlijs.

„Mēs atdevām visu katrā spēlē, ko spēlējām,” sacīja Hārlijs. Viņš arī uzsvēra, ka vienmēr bijām ļoti tuvu uzvarai, taču nelielas kļūdiņas spieda samierināties ar zaudējumu.

„Mēs nevaram vainot pašatdevi, mēs nepadevāmies, cīņasspars bija liels,” uzsvēra izlases treneris. „Žēl, ka mēs zaudējām trešajā periodā,” pauda Hārtlijs.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase ar 4:5 atzina Zviedrijas pārākumu.

Latvijas izlasei otrdien paredzēta pēdējā spēle čempionātā pret Norvēģijas valstsvienību. Spēles uzvarētāji ieņems piekto vietu B apakšgrupā.

1 komentārs
Andris Vilcāns
Varbūt nevajadzēja ņemt nost vārtsargu. Vismaz punkts, kas varēja tikt iegūts, kopvērtējumā dotu augstāku vietu. Tagad laikam iznāks 13. vai 14. vieta.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1