Hokeja fanus Slovākijā izmaksas un daži ierobežojumi īpaši nesatrauc

Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu pasaules čempionāta dalībvalstu hokeja fani vēl nav pārņēmuši. Ielās redzami pāris zviedri, norvēģi, bet lielākoties pulcējas kaimiņvalsts Čehijas līdzjutēji. Līdzjutējiem te jārēķinās ar pamatīgām izmaksām par naktsmītnēm un arī biļetes nav tās lētākās, tomēr Latvijas Televīzijas uzrunātie fani par to daudz nesatraucas. 

Jau ieradusies arī neliela Latvijas fanu grupiņa - Arnolds ar saviem draugiem. Viņi saka, ka gribēja kārtīgi sagatavoties gaidāmajām spēlēm un uzņemt sajūtas. Grupiņa atbraukusi ar kemperi, tādēļ dzīvesvietas atrašana viņiem nav problēma. 

Kāds Čehijas līdzjutējs Latvijas Televīzijai atzina, ka izmaksas par naktsmītnēm ir trīs līdz četras reizes lielākas nekā parasti, taču hokeja čempionāts notiek tikai reizi gadā, tādēļ nav par ko satraukties. Arī biļešu cenas čehu faniem ir pieņemamas, jo samērojamas ar citiem pasaules čempionātiem. 

Biļetes gan jāiegādājas laicīgi - uz dažām spēlēm tās maksā 75 eiro, bet uz citiem mačiem - tikai 10 eiro. Pasaules čempionāta mediju un komunikācijas vadītāja Mihaela Grendelova Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka biļešu cenas atkarīgas no komandu vietas pasaules rangā un popularitātes. Augstākās cenas kā mājiniekiem ir gan uz Slovākijas, gan Čehijas spēlēm. 

Pasaules čempionātā ir stājušies spēkā dažādi ierobežojumi faniem.

Karogi un bungas arvien ir atļautas, bet aizliegti dažādi pūšamie instrumenti, tajā skaitā svilpes, taures un megafoni. Kādam līdzjutējam tas raisījis vilšanos, cits par to nesatraucas un droši paļaujas uz savu balsi. 

Lielākais vairums Latvijas fanu Bratislavā ieradīsies sestdien dažas stundas pirms valstsvienības pirmās spēles. Prāvākā daļa līdzjutēju plāno apmeklēt pirmās trīs Latvijas izlases spēles.

Pasaules čempionāta spēles notiks Bratislavā un Košicē līdz 26.maijam. Latvijas izlase grupu kārtas spēles aizvadīs Ondržeja Nepelas vārdā nosauktajā arēnā vienā grupā ar Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas hokejistiem. Pirmā spēle Latvijai būs sestdien pret Austrijas izlasi.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1