Hokeja čempionāta orgkomiteja: Automašīnas pie arēnas novietot nedrīkstēs

Lai arī šogad pasaules čempionātā hokejā, visticamāk, nebūs rekordliels Latvijas izlases atbalstītāju skaits, tomēr tie būs tūkstoši, un daudzi uz Slovākiju dosies ar saviem privātajiem auto. Turklāt ar saviem spēkratiem dosies ne tikai Latvijas izlases fani, bet arī kaimiņos esošie Čehijas, Austrijas un pat Šveices hokeja mīļi, kas var sagādāt rūpes bratislaviešiem.

Ļoti daudzi Latvijas izlases līdzjutēji, pateicoties augstajām cenām Bratislavā, ir izvēlējušies dzīvot citviet, pat Austrijā un Ungārijā, un automašīna būs vienīgais veids, kā bez aizķeršanās nokļūt spēles norises vietā.

“Ļoti lūdzam līdzjutējus izmantot sabiedrisko transportu,” sarunā ar LSM.lv uzsvēra čempionāta orgkomitejas Mediju un komunikācijas vadītāja Mikaela Grendelova, atgādinot, ka spēles dienā biļešu īpašniekiem sabiedriskais transports pilsētas ietvaros būs bez maksas.

Čempionāta spēles notiks Ondreja Nepelas vārdā nosauktajā arēnā, kas atrodas visai blīvi apbūvētā rajonā, kur tuvumā nav autostāvvietu. Līdz ar to privāto spēkratu arēnas tuvumā novietot stāvēšanai nebūs iespējams – savus auto pie netālu esošajām mājām drīkstēs novietot tikai un vienīgi cilvēki, kas dzīvo šajās mājās.

Plānots, ka čempionāta laikā arēnas tuvumā varētu būt satiksmes ierobežojumi, kas gan neattieksies uz sabiedrisko transportu, kuru plānots palaist krietni biežāk, nekā ikdienā.

Orgkomiteja aicina savus spēkratus novietot stāvvietās pie lielajiem iepirkšanās centriem centriem un īpašās stāvvietās ārpus pilsētas centra, bet kur ir ērta satiksme. No viena pārkinga, kas atrodas Tehnicka ielā, spēkratu īpašniekiem tiks nodrošināti speciāli bezmaksas autobusi, kas vedīs fanus bez pieturām līdz arēnai.

Pasaules čempionāts hokejā jau 10. maijā sāksies Slovākijas divās pilsētās – Bratislavā un Košicē. Latvijas hokeja valstsvienība spēlēs B grupā Bratislavā, un krustos nūjas ar Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas izlasēm.

A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt