Hārtlijs pēc zaudējuma Krievijai: Latvijas hokejisti mācās spēlēt šādas spēles

Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs sestdien pēc zaudējuma Krievijas izlasei pasaules čempionātā Bratislavā atzina, ka laukumā bija jātiekas ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) superzvaigžņu komandu, un pret šāda līmeņa pretiniekiem latvieši vēl mācās spēlēt.

Spēli pret Krieviju Hārtlijs raksturoja kā lielu izaicinājumu, taču uzsvēra, ka nebūtu varējis vairāk ko prasīt nedz no vārtsarga Elvja Merzļikina, nedz aizsargiem vai uzbrucējiem. Latvijas hokejisti centās radīt spiedienu trešajā periodā, kad krievus vairakkārt glāba vārtsargs Andrejs Vasiļevskis, stāstīja Hārtlijs. 

"Viņi [Krievijas hokejisti] sodīja mūs par kļūdām un nedeva daudz iespēju. Viņu ātrums noteiktos brīžos radīja problēmas," žurnālistiem teica Hārtlijs. "Mēs kā komanda augam, spēlētāji mācās spēlēt šādās situācijās."

Hārtlijs atgādināja, ka Latvijas izlasei jāuzvar abās atlikušajās spēlēs grupā pret Zviedriju un Norvēģiju, ja komanda vēlas iespēju tikt ceturtdaļfinālā. Tiesa, arī ar to būs par maz, ja zviedri sestdien uzveiks Šveici un gūs vismaz punktu pret Krieviju. 

Lauris Dārziņš par Latvijas izlases veikumuMārtiņš Kļavenieks

  Savukārt izlases kapteinis Lauris Dārzinš teica, ka komandas izredzes turnīrā vēl nav pētījis, bet neatkarīgi no tām visās atlikušajās spēlēs pasaules čempionātā valstsvienībai sevi jāapliecina cienīgi.

  Pret nākamajiem pretiniekiem un pašreizējiem čempioniem zviedriem Hārtlijs sagaida ne vienkāršu spēli. Zviedri ir zināma komanda, pret ko jāspēlē otro gadu pēc kārtas un jābūt gataviem, piebilda Latvijas valstsvienības galvenais treneris. 

  Jau vēstīts, ka Latvijas izlase krieviem zaudēja ar rezultātu 1:3 un cieta apakšgrupas turnīrā trešo zaudējumu piecās spēlēs. 

   

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  A grupa Punkti
  Kanāda
  18
  Somija
  16
  Vācija
  15
  ASV
  14
  Slovākija
  11
  Dānija
  6
  Lielbritānija
  2
  Francija
  2
  B grupa Punkti
  Krievija
  21
  Čehija
  18
  Zviedrija
  15
  Šveice
  12
  Latvija
  9
  Norvēģija
  6
  Itālija
  2
  Austrija
  1