Sadaļas Sadaļas

Bļugers – pasaules hokeja čempionātā līderis pēc uzvarēto iemetienu skaita

Latvijas izlases hokejists Teodors Bļugers pasaules čempionāta grupu turnīrā bijis vadošais pēc uzvarēto iemetienu skaita, liecina starptautiskās hokeja federācijas informācija. Tomēr procentuāli šajā rādītājā latvietis ir pirmā desmita otrajā pusē.

Bļugers kopumā bija pārāks par savu pretinieku 62,69% gadījumu, kas ir devītais labākais rādītājs starp visiem čempionāta dalībniekiem.

Labākais uzvarēto iemetienu procents bija zviedriem Viljamam Nīlanderam (73,08%) un Antonam Landeram (69,66%).

Savukārt Bļugers bija pārliecinošs līderis pēc uzvarēto iemetienu skaita. Latvietis septiņās spēlēs uzvarēja 126 iemetienos. Otrajā vietā esošais čehs Jans Kovāržs uzvaras izcīnīja tikai 84 iemetienos.

Tāpat Bļugers bija līderis pēc šī rādītāja +/- attiecības. Latvijas izlases uzbrucējs kopumā uzvarēja par 51 iemetienu vairāk, nekā zaudēja.  Arī šajā rādītājā otrajā pozīcijā bija Kovāržs, kura +/- bija 37.

Čempionāta labāko iemetienu cīnītāju vidū bija arī Oskars Batņa, kas uzvarēja 25 no 45 iemetieniem jeb 55,56% gadījumos. Tas ir 25 labākais rādītājs starp visiem spēlētājiem.

A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt