ASV un Krievijas hokejisti pārliecinoši uzvar pasaules čempionāta spēlēs

Otro uzvaru divās spēlēs pasaules čempionātā Latvijas pārstāvētajā B apakšgrupā svētdien Bratislavā izcīnīja Krievijas izlase, kas ar 5:0 pārspēja austriešus. Savukārt A apakšgrupā Košicē pie pirmā panākuma tika ASV, kas ar 7:1 bija pārāka par Francijas hokejistiem, liecina rīkotāju informācija. 

Krievijas valstsvienība grupas turnīra tabulas galvgalī panāca čehus un tuvojas iekļūšanai ceturtdaļfinālā. Tikmēr ASV izlase guva divās spēlēs pirmo panākumu un pameta tabulā pēdējo vietu.

Krievijas - Austrijas spēles apskats   

 

Par vienu no galvenajām turnīra favorītēm uzskatītajā Krievijas izlasē divus vārtus guva Jevgēņijs Dadonovs. Krievi jau pirmajā trešdaļā panāca trīs vārtu pārsvaru, piezemējot austriešu cerības. 

ASV - Francijas spēles apskats 

ASV valstsvienībā pa diviem precīziem metieniem izdevās Aleksam Debrinkatam un Kolinam Vaitam. Amerikāņi jau 7. minūtē bija vadībā ar 3:0, un izredzes atspēlēties Francijas izlasei praktiski izpalika. 

Vēlāk svētdien Bratislavā spēlēs Itālija - Zviedrija, bet dienas pēdējā mačā spēkiem mērosies Latvijas un Šveices valstsvienības. Košicē svētdien vēl tiksies Dānija - Vācija un Lielbritānija - Kanāda. 

Pasaules čempionāta spēles Bratislavā un Košicē ilgs līdz 26.maijam. Divās apakšgrupās sadalītās 16 komandas grupu kārtā pēc apļa izspēles noskaidros astoņus ceturtdaļfinālistus. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1