Arī Šveices izlase nespēj apturēt Krievijas hokejistu uzvaru sēriju. Spilgtākās epizodes

Sesto uzvaru sešās spēlēs pasaules čempionātā svētdien Bratislavā izcīnīja Krievijas izlase, kas ar 3:0 pārspēja Šveices valstsvienību. Abas komandas jau iepriekš bija nodrošinājušas dalību ceturtdaļfinālā.

Artjoms Aņisimovs pirmajā periodā Krievijas izlasi izvirzīja vadībā, bet Ņikita Kučerovs pa vieniem vārtiem guva otrajā un trešajā trešdaļā. Krievijas vārtos nepārspēts palika Aleksandrs Georgijevs.

Krievi dominēja spēles sākumā, tomēr pirmās trešdaļas vidū spēku samērs laukumā izlīdzinājās un tuvāk perioda beigām jau vairāk uzbruka šveicieši.

Artjoms Aņisimovs atklāj rezultātu

Šveices vārtsargs Leonardo Dženoni 4.minūtē atvairīja Dmitrija Orlova metienu, bet no vārtu priekšas ripu tīklā raidīja Aņisimovs.

Ņikita Kučerovs gūst otros vārtus

Enerģiski Krievijas izlase sāka arī otro trešdaļu un perioda 7.minūtē Ņikita Gusevs piespēlēja Kučerovam, kam atlika trāpīt tukšā vārtu stūrī. Uzbrukumā aktīvi bija arī šveicieši, kam līdz teicamām metienu pozīcijām neizdevās nokļūt.

Ņikita Kučerovs iemet trešos vārtus

Šveices izlase ātrā un cieša kontakta hokejā enerģiski meklēja iespējas uzbrukumā, bet pārspēt vārtos Georgijevu neizdevās. Turklāt piecas minūtes pirms spēles beigām Krievijas pretuzbrukumu rezultatīvi noslēdza Kučerovs. Pēdējās trīsarpus minūtes šveicieši spēlēja bez vārtsarga, Krievijas izlase gandrīz visu šo laiku bija mazākumā, tomēr trāpījums pa vārtu stabiņu bija vienīgais, ko zaudētāji panāca.

Latvijas pārstāvētajā B apakšgrupā ārpus ceturtdaļfināla vairs nevar palikt arī Čehija, kas svētdien pārliecinoši uzvarēja Austrijas izlasi

Somijas - Francijas spēles apskats

Vienlaicīgi A apakšgrupā Košicē, kur jau noskaidroti visi ceturtdaļfinālisti, Somijas izlase ar 3:0 pārspēja Francijas valstsvienību.

Ceturtdaļfinālā iekļūs pa četrām abu apakšgrupu spēcīgākajām komandām. Pasaules čempionāts Slovākijā ilgs līdz 26.maijam.