Ar savu karogu kaimiņos čehiem. Ieskats Latvijas hokeja izlases ģērbtuvē

Pēc ierašanās pasaules čempionāta norises vietā Bratislavā Latvijas hokeja izlase iekārtojās sev atvēlētajās ģērbtuvēs, kur ir gan savas priekšrocības, gan apstākļi, kam jāpielāgojas. Kā komandas kopīgā telpa kalpos, varēs secināt tikai turnīra gaitā.

Parocīgi, ka Latvijas izlases ģērbtuves ir ļoti tuvu ledum, un līdz laukumam var aiziet pārdesmit sekundēs. Daudz ērtāk nekā pērn pasaules čempionātā Dānijā, kur nācās mērot tālu ceļu.

Tuvākie kaimiņi čehi ir iekārtojušies ģērbtuvē Nr. 1. Savukārt Latvijas karogs grezno ģērbtuves ar otro numuru. 

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sporta direktors Edgars Buncis saka, ka telpas varbūt ir mazliet par mazu. Ģērbtuves būtu komandai parocīgākas, ja ne pāris stabi telpas vidū to sadala un mazina kopības sajūtu. 

Tomēr tas netraucē veikt svarīgākās lietas. Izlases tehniskais personāls ir izvietojis ģērbtuvēs hokejistiem paredzēto apģērbu, ko piegādā "Nike". Katra spēlētāja spēles forma izkārtota plauktos, uz kuriem ir uzlīmes ar hokejistu vārdiem. Iekārtojot ģērbtuves, pirmais pie savas uzlīmes uz plaukta tika valstsvienības kapteinis Lauris Dārziņš. 

Ar uzvaru čempionātu sākusī Latvijas izlase nākamo spēli aizvadīs svētdien pret Šveici. Tiešraide no plkst. 20.30 būs redzama LTV7 un replay.lv.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1