Pasaules hokeja čempionātā noteikti ceturtdaļfinālu pāri
Līdz ar grupu kārtas noslēgumu pasaules hokeja čempionātā Slovākijā otrdien kļuva zināmi četri komandu pāri, kas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām. Visas četras ceturtdaļfinālu spēles notiks ceturtdien Bratislavā un Košicē.
Kanādas un Krievijas hokejistiem uzvaras nodrošina pirmo vietu grupās
Krievijas un Kanādas hokejisti otrdien ar uzvarām pasaules čempionātā noslēdza grupu kārtu un ceturtdaļfinālā iekļuva kā turnīra spēcīgākās komandas. Kanādieši A apakšgrupā Košicē ar 3:0 uzveica ASV valstsvienību, bet krievi Bratislavā ar 7:4 bija pārāki par Zviedrijas izlasi un kļuva par B apakšgrupas uzvarētājiem. 
Latvijas hokeja šefs: Mūsu un Hārtlija intereses sakrīt - jāspēlē olimpiskajā turnīrā
Latvijas izlases dalība pasaules hokeja čempionātā noslēgusies ar valsts himnu un augstu paceltu valsts karogu pēc uzvaras pēdējā spēlē pār Norvēģiju. Trešo pasaules čempionātu pēc kārtas komanda spēlēja galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā, un viņa mērķis ir kopā ar Latvijas valstsvienību sasniegt labu rezultātu 2022.gada Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs, Latvijas Televīzijā teica Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs (LHF) Viesturs Koziols.
Slovāku hokeja leģenda Cīgers izveido sporta internātu maznodrošinātiem jauniešiem
Leģendārais Slovākijas hokejists Zdeno Cīgers savulaik bija rezultatīvs uzbrucējs Nacionālajā hokeja līgā (NHL), bet pašlaik savas 50 gadu jubilejas priekšvakarā dara to, ko patiešām vēlas. Viņš ir izveidojis hokeja internātu bērniem un jauniešiem, kam trūcīgākas ģimeņu rocības dēļ nav citu iespēju nopietni trenēties tik dārgā sporta veidā.
Hokeja izlases video treneris Groms. Ārpus laukuma nosargā vārtus un analizē datus
Latvijas hokeja valstsvienības video trenera Pētera Groma pienākumi pasaules čempionātā ir vākt un analizēt informāciju, kas komandai palīdzētu gūt labākus panākumus. Spēlēs viņš nav kopā ar komandu uz soliņa, bet sēž pie datora treneru telpā, tomēr Groms pierādīja, ka arī tur var palīdzēt komandai izvairīties no vārtu zaudējuma.
A grupa Punkti
Kanāda
18
Somija
16
Vācija
15
ASV
14
Slovākija
11
Dānija
6
Lielbritānija
2
Francija
2
B grupa Punkti
Krievija
21
Čehija
18
Zviedrija
15
Šveice
12
Latvija
9
Norvēģija
6
Itālija
2
Austrija
1