Zviedrijas spēlētāji: Latvija ir cīnītāju komanda, mums jābūt gataviem

Zviedrijas izlase ir vienīgā komanda pasaules čempionātā, kas līdz šim izcīnījusi tikai uzvaras. Lai gan komanda ir apmierināta ar izslēgšanas spēļu pretiniekiem, spēlētāji norāda, ka Latvijas izlase ir cīnītāju komanda ar spēcīgiem vārtsargiem, vēsta zviedru medijs „Expressen”.

„Viņiem parasti ir ļoti labi vārtsargi un laba aizsardzības spēle. Tā kā viņiem ir daudz KHL spēlētāju, tas noteikti nebūs viegls mačs, būs ļoti grūti,” teica zviedru vārtsargs Andešs Nilsons.

Zviedrijas spēlētāji jūtās pārliecinoši, apzinoties, ka ar Kanādu, Krieviju un Somiju var tikties tikai finālā. Taču viņi arī saprot, ka titula iegūšanai kāda no tām vienībām agrāk vai vēlāk būs jāpārspēj.

„Latvijai līdz šim ir veicies labi, un viņi guvuši punktu pret Kanādu. Tā ir smagi strādājoša izlase, treneriem patīk viņu smagais darbs. Mums tam jābūt gataviem,” par gaidāmo spēli stāstīja Mikaels Baklunds un Pātriks Hērnkvists.

Izbaudi lielisku hokeju!

Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

Latvijas un Zviedrijas cīņa ceturtdien no 20.30 būs vērojama LTV7 un lsm.lv.

Mača uzvarētāji pusfinālā tiksies ar ASV vai Čehijas izlasi.

Zviedrijas izlase visas grupas spēles aizvadīja Kopenhāgenas arēnā, kur arī notiks ceturtdaļfināla spēle. Tikmēr Latvijai šis būs pirmais mačs Dānijas galvaspilsētā, jo grupu turnīru tā aizvadīja Herningā.

A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0