Zviedrijas hokejisti ceļā uz finālu atstāj sausā amerikāņus

Zviedrijas hokejisti sestdien Kopenhāgenā ar uzvaru 6:0 pār ASV izlasi iekļuva finālā, kur cīnīsies par pasaules čempionu titula aizstāvēšanu. Otrā pusfinālā plkst. 21.15 pēc Latvijas laika tiksies Kanādas un Šveices izlases - maču tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Pašreizēji titula īpašnieki zviedri iepriekšējā izslēgšanas kārtā ar minimālu pārsvaru uzveica Latvijas izlasi, bet pret ASV nospēlēja krietni rezultatīvāk. Divus vārtus guva Viktors Arvidsons. Otrās trešdaļas vidū rezultāts jau bija 4:0 un amerikāņiem neko vērst par labu neizdevās.

Viktors Arvidsons atklāj rezultātu

Arvidsons piecas minūtes pirms pirmā pārtraukuma izvirzīja pērnos čempionus vadībā, ieslaukot tīklā Kīta Kinkeida vārtu priekšā palikušo ripu.

Magnuss Pājarvi panāk 2:

Otrajā periodā skandināvi trīs minūtēs guva trīs vārtus - sēriju aizsāka Magnuss Pājarvi. Kinkaids atvairīja Mikaela Baklunda metienu izrāvienā vienam pret vienu, taču pirmais pie ripas bija Pājarvi.

Zviedri 11 sekundēs iemet divus vārtus

Turpinājumā skaitlisko pārsvaru realizējušais Patriks Hornkvists lieliskas izspēles noslēgumā panāca 3:0, savukārt Matiass Janmarks tikai 11 sekundes vēlāk pēc individuāla reida raidīja ceturto ripu ASV vārtos.

Arvidsons gūst savus otros vārtus

Pēdējā trešdaļā amerikāņu sagrāvi veicināja Arvidsona un Adriana Kempes gūtie vārti. Arvidsons trāpīja tukšos vārtos, bet Kempe vārtsarga laukumā noslēdza Baklunda piespēli.

Zviedrijas izlase panāk 6:0

Izbaudi lielisku hokeju!

Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

Zviedri ir uzvarējuši visās deviņās pasaules čempionāta spēlēs Dānijā.

Amerikāņiem līdz šim pēdējās medaļas pasaules čempionātā ir 2015.gadā iegūtās bronzas godalgas.

Pasaules čempionāts Dānijas galvaspilsētā noslēgsies svētdien ar finālspēlēm par medaļām. Cīņu par čempionu titulu tiešraidē varēs skatīties LTV7 un lsm.lv.