Vārtu guvējs Rubīns: Spēle pret Kanādu deva ticību uzvarai pār dāņiem

Aizsarga Kristiāna Rubīna vārtu guvums pirmdien spēlē pret Kanādu ļāva Latvijas valstsvienībai nopelnīt punktu par neizšķirtu pamatlaikā, un Latvijas hokejists sarunā ar Latvijas Radio pauda pārliecību, ka tas stiprināja komandas pārliecību pirms izšķirošā mača ar mājiniekiem dāņiem par vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. 

Spēle pret Kanādu nebija tik svarīga punktu ziņā, bet komanda cīnījās un stiprināja ticību sev, uzsvēra Rubīns, kurš piedalās pirmajā pasaules čempionātā. Viņš sagaida, ka pirmdien izdosies uzvarēt arī Dāniju un sasniegt ceturtdaļfinālu. 

Kristāns Rubīns par spēli pret KanāduMārtiņš Kļavenieks

  "Tas deva pārliecību, ka pasaules čempionātā varam iet tālāk un uzvarēt dāņus," spēles pret Kanādu nozīmību raksturoja Rubīns. "Būs viss kārtībā," viņš piebilda. 

  Rūdolfs Balcers par spēli pret KanāduMārtiņš Kļavenieks

   Savukārt uzbrucējs Rūdolfs Balcers uzsvēra, ka pret spēcīgo Kanādu latvieši "normāli" darbojās aizsardzībā, bet galvenais bija spēlēt aktīvi un nelaist pretiniekus pie vārtiem, lai arī sāncenši vairāk kontrolēja ripu. Balcers nešaubās, ka otrdien spēlē pret dāņiem Latvijas izlasē hokejisti būs fiziski labā formā, jo valstsvienībā ir zinoši speciālisti, kā arī paši spēlētāji zina, ko darīt, lai sagatavotu ķermeni. 

   Kristiāna Rubīna vārtu guvums pret Kanādu 

   Izbaudi lielisku hokeju!

   Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
   Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

   Jau vēstīts, ka Latvijas izlase kanādiešiem zaudēja papildlaikā (1:2), bet jau iepriekš bija zināms, ka cīņā par ceturtdaļfinālu izšķirošs būs pēdējais mačs grupā pret dāņiem. Pirmsspēles studiju un maču uzreiz pēc tās otrdien plkst. 20.30 varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.
   0 komentāri
   Pievienot komentāru
   Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
   A grupa Punkti
   Zviedrija
   20
   Krievija
   16
   Čehija
   15
   Šveice
   12
   Slovākija
   11
   Francija
   6
   Austrija
   4
   Baltkrievija
   0
   B grupa Punkti
   Somija
   16
   ASV
   16
   Kanāda
   15
   Latvija
   13
   Dānija
   11
   Vācija
   7
   Norvēģija
   6
   Koreja
   0