Uzvaras vārtus guvušais Balcers: Prieks ir, bet rīt viss sākas no jauna

Rezultatīva debija pasaules čempionātā sestdien izdevās Rūdolfam Balceram, kurš ne tikai guva divus vārtus Latvijas uzvarā pār Norvēģijas hokejistiem, bet arī iemeta izšķirošo ripu pagarinājumā. Pēc panākuma Balcers bija emocijās rezervēts, lai gan sarunā ar Latvijas Televīziju atzina, ka ir priecīgs.

Sajūtas Balceram laukumā bija labas, un viņu iepriecināja arī Latvijas fani tribīnēs. Amerikas hokeja līgā (AHL) klubu sezonā spēlējušais Balcers uzsvēra, ka aizvadīta tikai turnīrā pirmā diena. 

Rūdolfs Balcers par uzvaru pirmajā spēlēMārtiņš Kļavenieks

  "Šodien visi normāli nokapājām un izvilkām uzvaru, beigās [norvēģus] nospiedām," teica Balcers. "Prieks ir, bet rīt viss sākas no jauna."

  Rūdolfa Balcera vārti pagarinājumā

  Jau vēstīts, ka Balcers pagarinājuma pirmajā minūtē apspēlēja gan norvēģu aizsargus, gan vārtsargu un nodrošināja Latvijas uzvaru.

  Rūdolfs Balcers gūst Latvijai pirmos vārtus 

  Viņš bija rezultatīvs arī otrajā periodā, samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. 

  Izbaudi lielisku hokeju!

  Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
  Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

  Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs svētdien vēlu vakarā pret Somiju. Latvijas izlase līdz 15.maijam stāsies pretim arī Dienvidkorejas, ASV, Vācijas, Kanādas un Dānijas valstsvienībām. Otrā grupā spēlē Austrija, Baltkrievija, Čehija, Francija, Krievija, Slovākija, Šveice un pašreizējā titula īpašniece Zviedrija.

  Čempionāta pirmajā posmā divās grupās sadalītas 16 komandas izspēlēs apļa turnīru. Četras labākās katras grupas komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējām valstsvienībām turnīrs būs beidzies, turklāt grupu pēdējo vietu īpašnieki izkritīs uz zemāku līmeni.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  A grupa Punkti
  Zviedrija
  20
  Krievija
  16
  Čehija
  15
  Šveice
  12
  Slovākija
  11
  Francija
  6
  Austrija
  4
  Baltkrievija
  0
  B grupa Punkti
  Somija
  16
  ASV
  16
  Kanāda
  15
  Latvija
  13
  Dānija
  11
  Vācija
  7
  Norvēģija
  6
  Koreja
  0