Tretjaks Krievijas izlases pretiniekos ceturtdaļfinālā būtu vēlējies Latviju

Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks ceturtdaļfināla spēli sagaidītu labākā noskaņojumā, ja ceturtdien pasaules čempionātā būtu jātiekas ar Latvijas izlasi, nevis Kanādas valstsvienību, vēstīja aģentūra RIAN.

Pēdējā grupas spēlē Kopenhāgenā krievi zaudēja Zviedrijai, tādēļ turnīra tabulā ierindojās otrajā vietā un izslēgšanas pirmajā kārtā nonāca pret Kanādu, kas ieguva 3.vietu grupas turnīrā Herningā. Savukārt grupas uzvarētāji zviedri ceturtdien spēlēs pret otrā grupā 4.vietu sasniegušo Latvijas izlasi.

Tretjaks atzina, ka pirms ceturtdaļfināla ir satraucies, jo izslēgšanas spēlēs atšķirībā no grupas turnīra iespējas labot kļūdas vēlāk nebūs.

"Ja mēs spēlētu pret Latviju, noskaņojums būtu labāks. Taču neko darīt, vienalga ar šīm komandām jātiekas agrāk vai vēlāk," sacīja Tretjaks.

Izbaudi lielisku hokeju!

Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

Krievijas Hokeja federācijas prezidents atzina, ka braukt mājās pēc ceturtdaļfināla būtu skumji, tādēļ pret Kanādu nepieciešama uzvara.
 

Dienas pirmajā spēlē Kopenhāgenā par vietu pusfinālā tiksies Kanāda un Krievija, savukārt Herningā vispirms spēlēs ASV un Čehijas izlases, bet vēlajā vakara mačā vēl vienu pusfinālistu noteiks Somijas un Šveices valstsvienības. 

Pasaules čempionātā pusfināli Dānijas galvaspilsētā risināsies sestdien, savukārt finālspēles par medaļām turnīru noslēgs svētdien. 

A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0