Masaļskis: Mums ir trīs ļoti labi vārtsargi

Latvijas hokeja valstsvienības vārtsargu treneris Edgars Masaļskis norādījis, ka izlases sastāvā ir trīs ļoti spēcīgi vārtsargi, kas iepriekš Latvijas izlasei nebija raksturīgi. Tāpat bijušais spēlētājs stāsta, kā mainījusies viņa ikdiena, kopš beidzis vārtsarga karjeru.

„Ļoti daudzus čempionātus es biju praktiski viens pats, tagad mums ir trīs ļoti labi vārtsargi,” atzinīgi šī brīža situāciju raksturo Masaļskis.

Galveno lomu Latvijas vārtu sargāšanā uzņemas Kristers Gudļevksis un Elvis Merzļikins, un to ļoti labi apzinās arī trešais vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks. „Kivleniekam nav viegla situācija, viņš daudz vārtos netiek treniņos, bet viņam jāuztur sevi labā kondīcijā, lai, ja nu kas notiek, viņš varētu spēlēt,” stāstīja Masaļskis. „Viņš to ļoti labi apzinās, un viņš ir pozitīvs džeks,” tupināja Masaļskis.

Izbaudi lielisku hokeju!

Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

„Darbs tāpat ir pietiekami nopietns, jā, varbūt nav tik redzams, kā ir laukumā, bet arī emocionāli viņš ir pietiekami interesants un saspringts,” par savu jauno amatu stāstīja Masaļskis. Bijušais vārtsargs spēles laikā atrodas blakus video trenerim un dod padomus, ja nepieciešams.

Masaļskis norāda, ka viņa ikdiena principā daudz neatšķiras, tikai tagad viņam pašam jādomā, ko un kad darīt, nevis tikai jāizpilda norādījumi.

A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt