Līdzjutēji fanu teltī priecājas par uzvaru, bet Latvijas himnu pie Brīvības pieminekļa nedzied

Latvijas līdzjutēji, kas otrdienas vakarā Rīgas fanu teltī vēroja hokeja valstsvienības uzvaru pār Dāniju, ir sajūsmā par spēlētāju sniegumu, tomēr ierasto valsts himnas dziedāšanu pie Brīvības pieminekļa pēc spēles viņiem neatļāva likums.

„Šeit, man liekas, bija lielākā daļa rīdzinieku, kuriem rīt nav jāstrādā vai ir jāstrādā, pilnīgi vienalga,” pozitīvu emociju pārņemts teica līdzjutējs Gints. Tāpat komandas atbalstītājs ir pārliecināts, ka Latvijas izlase var cīnīties par vēl augstāku vietu čempionātā, īpaši izceļot vārtsargu un treneru darbu.

Savukārt fanu telts saimnieks Dinārs norādīja, ka pēc spēles ir prieki, tomēr himnu izpildīt tik vēlu vakarā nevar. „Ir prieki, bet citiem cilvēkiem rīt ir darba diena. Tikai tā iemesla dēļ pēc vienpadsmitiem vakarā mēs nevaram būt trokšņaini, mēs cienām Latvijas tautu, mēs cienām Latvijas hokeju, bet likums visiem ir viens,” radušos situāciju skaidroja fanu telts saimnieks.

Izbaudi lielisku hokeju!

Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

Jau ziņots, ka Latvijas izlase izšķirošajā spēlē ar 1:0 uzvarēja Dānijas valstsvienību, sasniedzot turnīra ceturtdaļfinālu.

Spēle par iekļūšanu pusfinālā Latvijas hokejistiem būs jāaizvada pret zviedriem. Mačs paredzēts ceturtdien 21.15, un to skatīties varēs tiešraidē LTV7 un lsm.lv.

A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0