Latvijas hokejisti labā noskaņojumā, pret Zviedriju gatavi spēlēt aktīvi

Latvijas valstsvienībai pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā pret Zviedriju tāpat kā iepriekš grupas kārtā jāturpina spēlēt aktīvi un disciplinēti, lai mazinātu pretinieku izredzes gūt virsroku ātrā hokejā, Latvijas Radio ceturtdien teica uzbrucēji Miks Indrašis un Rodrigo Ābols.

Izlasē ir pacilāts noskaņojums pēc iekļūšanas ceturtdaļfinālā, kur vienā spēlē arī pret Zviedriju viss var gadīties, sacīja Indrašis. Viņš uzsvēra, ka tāpat kā iepriekšējās spēlēs latvieši centīsies ar aktīvu pretdarbību pretiniekiem radīt spiedienu.

Miks Indrašis par gaidāmo spēli pret ZviedrijuMārtiņš Kļavenieks

  Zviedru spēle Latvijas izlasē jau ir pētīta, un Indrašis sagaida, ka sapulcē tā vēl vairāk tiks analizēta ceturtdien. Vienīgā priekšrocība zviedriem no līdzšinējām spēlēm Kopenhāgenā ir labāk iespēlētais laukums, un par to zināmas smalkākas nianses, piemēram, cik spēcīgi ripa atlec no apmalēm, paskaidroja Indrašis.

  Rodrigo Ābols par gaiāmo spēli pret ZviedrijuMārtiņš Kļavenieks

   Savukārt Ābols priecājas, ka Kopenhāgenā līdz hallei var aiziet kājām pāris minūtēs un vairs nav jābrauc 40 minūtes, kā iepriekš Herningā. Zviedrus Ābols raksturoja kā ātrus un tehniskus, jo visi spēlētāji labi slido.

   "Nezinu nevienu zviedru, kurš lēni vai slikti slidotu," teica Ābols. "Būs grūti, būs jāmēģina atņemt viņiem ātrumu. Jābūt disciplinētiem un nedrīkst noraidīties, lai būtu iespēja uzvarēt."

   Izbaudi lielisku hokeju!

   Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
   Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

   Ābols rēķinās, ka arī abpusēji noraidījumi nebūs Latvijas izlases interesēs, jo zviedriem spēlē četriem pret četriem būs laiks un vieta laukumā uzņemt ātrumu. Jo līdzīgāks rezultāts spēlē ilgāk turēsies, jo nervozāki kļūs pretinieki, viņš piebilda.
    

   Dienas pirmajā spēlē Kopenhāgenā par vietu pusfinālā tiksies Kanāda un Krievija, savukārt Herningā vispirms tiksies ASV un Čehijas izlases, bet vēlajā vakara spēlē vēl vienu pusfinālistu noteiks Somijas un Šveices valstsvienības. 

   Pasaules čempionātā pusfināli Dānijas galvaspilsētā risināsies sestdien, savukārt finālspēles par medaļām turnīru noslēgs svētdien. 

   0 komentāri
   Pievienot komentāru
   Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
   A grupa Punkti
   Zviedrija
   20
   Krievija
   16
   Čehija
   15
   Šveice
   12
   Slovākija
   11
   Francija
   6
   Austrija
   4
   Baltkrievija
   0
   B grupa Punkti
   Somija
   16
   ASV
   16
   Kanāda
   15
   Latvija
   13
   Dānija
   11
   Vācija
   7
   Norvēģija
   6
   Koreja
   0