Latvijas hokeja izlases ģērbtuves - ar Raiņa citātu, valsts ģerboni un dušu treilerī

Latvijas hokeja valstsvienībai galvenā komandas ģērbtuve pasaules čempionātā tāpat kā visām izlasēm ir tālu no no ledus laukuma, toties tā ir plaša un mājīgi iekārtota. Par Latviju tur atgādina pašu gādāti plakāti ar Raiņa citātu, Latvijas pilsētu vārdiem un lielu valsts ģerboni uz paklāja, bet tas, ka dušas ierīkotas treilerī, pat netraucē.

Ar izlases ģērbtuvi Latvijas Televīziju iepazīstināja pieredzējušais ekipējuma menedžeris Agris Bricis. Viņš ir apmierināts, ka pamatģērbtuvē atrodas viss nepieciešamais. Ir maza virtuvīte ar ledusskapi, daktera telpa, pirms spēles gandrīz visiem hokejistiem tiek asinātas slidas, bet masāžas telpai vieta atrasta gaitenī. 

Komandas garu stiprina Raiņa citāts: "Mēs maza cilts, mēs būsim tik lieli, cik mūsu griba." Savukārt paklājam ar Latvijas ģerboni uz visstingrāko noliegts kāpt virsū. "Sods 200 eiro," smej ekipējuma menedžeris.

Izbaudi lielisku hokeju!

Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

Apkalpojošais personāls pasaules čempionātā fantastisks, pilnīgi visu var sarunāt, gandarīts ir Bricis. Ja sākumā šķitis, ka būs haoss un nepārtrauktas loģistikas problēmas, tad vēlāk izrādījās, ka viss ir lieliski iekārtots un bēdu nav nekādu. Turklāt visām komandām ir pilnīgi vienādas ģērbtuves - gan debitantiem, gan kanādiešiem ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) superzvaigznēm.
 

Latvijas izlase par vienu balzāma pudeli pat tikusi pie nolikumā neparedzētas ekstras - skapīša 26. hokejistam, lai gan pēc turnīra nolikuma vietas paredzētas 25 spēlētājiem. 

Vēl viena ģērbtuve komandai tiek ierādīta uz spēles laiku, kur menedžerim jāpaspēj laicīgi izkārtot spēlētāju ekipējumu, jāizkar karogs, jāsagādā ūdens un sīkas uzkodas. No pagaidu ģērbtuves hokejistiem vēl atliek veikt pēdējos 60 metrus līdz ledus arēnai. 

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs otrdien pievakarē pret Dienvidkoreju. Grupas kārtā Latvijas izlase līdz 15.maijam stāsies pretim arī ASV, Vācijas, Kanādas un Dānijas valstsvienībām. Otrā grupā spēlē Austrija, Baltkrievija, Čehija, Francija, Krievija, Slovākija, Šveice un pašreizējā titula īpašniece Zviedrija.

Čempionāta pirmajā posmā divās grupās sadalītas 16 komandas Dānijā izspēlēs apļa turnīru. Četras labākās katras grupas komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējām valstsvienībām turnīrs būs beidzies, turklāt grupu pēdējo vietu īpašnieki izkritīs uz zemāku līmeni.

A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt