Latvijas hokeja izlase neizmanto treniņa iespēju Kopenhāgenā

Latvijas hokeja valstsvienība trešdien ieradās Kopenhāgenā, kur tiks aizvadīta pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēle pret līdz šim nepārspēto Zviedrijas izlasi. Trešdien Latvijas hokejistiem bija iespēja aizvadīt treniņu uz ledus, tomēr komanda no šīs iespējas atteikusies, no Dānijas ziņo Matīss Timofejevs.

Latvijas hokejistiem tika piedāvāts treniņa laiks ledus hallē trešdienas vakarā, tomēr treneru korpuss nolēmis spēlētājiem piešķirt brīvdienu. Daļa no hokejistiem izmantos brīvo laiku, lai aizietu kopīgās vakariņās.

Grupas spēles Latvijas izlase aizvadīja Dānijas pilsētā Herningā, taču ceturtdaļfināla spēle viņiem paredzēta valsts galvaspilsētā. Spēlētāji ceļā uz Kopenhāgenu pavadīja vairākas stundas, kas kalpojis par vienu no iemesliem atpūtināt spēlētājus.

Latvijas un Zviedrijas spēle paredzēta ceturtdien plkst. 21.15 pēc Latvijas laika. Tiešraidi vērot varēs LTV7 un lsm.lv.

Reiņa Ošenieka hokeja apskatas

Latvijas un Zviedrijas spēles uzvarētājs pusfinālā tiksies ar Čehijas un ASV hokejistu pāra laureātiem.

Pēdējo reizi Latvijas izlase izslēgšanas turnīrā iekļuva 2009. gadā. Līdz šim latviešiem vēl nav izdevies sasniegt turnīra ceturtdaļfinālu.

A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0