Latvijas Hokeja federācija vienojas par izlases spēlētāju līgumu apdrošināšanu

Latvijas Hokeja federācija (LHF) vienojusies ar pārdošanas brokeri “Partner Broker” par valstsvienības hokejistu apdrošināšanu, kas ietver arī hokejistu līgumu apdrošināšanu, otrdien informēja LHF. Bez nokārtotas apdrošināšanas būtu problemātiski pārliecināt izlasē spēlēt tās potenciālos līderus.

Apdrošināšana ietver nelaimes gadījuma izraisītu nāvi, negadījumu izraisītas traumas, kā arī spēlētāju esošo līgumu apdrošināšanu. Spēlētāja līgumu apdrošina pēc viņa aizvadītās sezonas atalgojuma. Ja spēlētājam ir līgums uz nākamo sezonu, apdrošināšanas summu aprēķina pēc šīs oficiālās vienošanās.

Ņemot vērā starptautisku praksi, LHF prioritāte šosezon bija arī spēlētāju līgumu apdrošināšana. Valstsvienības spēlētāju apdrošināšana stājās spēkā pirmdien, 9.aprīlī.

Uzbrucējs Miķelis Rēdlihs pirms nedēļas Latvijas Televīzijā apliecināja, ka bez apdrošināšanas laukumā nedosies. Lai risinātu spēlētāju apdrošināšanas jautājumu, LHF nosūtīja vēstuli valdībai, lūdzot finanšu palīdzību apmēram 80 tūkstošu eiro apmērā. Jautājums bija jāatrisina līdz šonedēļ paredzētajām pārbaudes spēlēm pret Somiju.

Gatavojoties pasaules čempionātam, nākamās pārbaudes spēles Latvijas izlasei būs trešdien un ceturtdien “Arēnā Rīga” pret Somiju. Mēneša otrajā pusē vēl paredzētas pārbaudes spēles viesos 20. un 21.aprīlī Slovākijā, kā arī 26. un 27. aprīlī "Arēnā Rīga" pret Šveici.

Pasaules čempionāts no 4. līdz 20.maijam notiks divās Dānijas pilsētās – Kopenhāgenā un Herningā. Latvijas izlase grupas spēlēs aizvadīs Herningā, stājoties pretim Norvēģijas, Somijas, Dienvidkorejas, ASV, Vācijas, Kanādas un Dānijas valstsvienībām.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0