Kanādas hokejisti Makdeivida hettrika mačā bez rūpēm uzveic norvēģus

Viena no pasaules čempionāta favorītēm Kanādas hokeja izlase ceturtdien Dānijā ceļā uz ceturtdaļfinālu ar 5:0 uzvarēja Norvēģiju. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Konors Makdeivids, kurš hettriku nokārtoja jau pirmajās divās trešdaļās.

Klasi augstāka individuāla meistarība pirmajā periodā ļāva Kanādai iegūt 3:0 pārsvaru.

Konors Makdeivids atklāj rezultātu

Konors Makdeivids jau otrajā minūtē izslidoja vārtu priekšā un trāpīgi meta.

Kanādieši divkāršo pārsvaru

Bo Horvats 13.minūtē izrāvienā vienatnē pret vārtiem Kanādas pārsvaru divkāršoja.

Konora Makdeivida otrie vārti

Savukārt Makdeivids līdz pārtraukumam vēl guva savus otros vārtus elegantā kritienā.

Hettriks Konoram Makdeividam

Hettriku ar metienu no vārtu priekšas Makdeivids nokārtoja otrā perioda vidū.

Kanādas pārsvars sasniedz 5:0

Pie sava otrā vārtu guvuma pēdējā trešdaļā tika arī Horvats.

Kanādieši grupas kārtā līdz šim ir zaudējuši tikai ASV izlasei, kas ceturtdien pagarinājumā uzveica Latviju. Turpretim norvēģi grupā apsteidz tikai pastarīti Dienvidkoreju.

Savukārt Kopenhāgenā vakara spēlē tiekas Čehija un Krievija. Dienas pirmajā mačā Dānijas galvaspilsētā Slovākijas hokejisti bija pārāki par Francijas izlasi.

Izbaudi lielisku hokeju!

Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

Grupas kārtā Latvijas izlase līdz 15.maijam stāsies pretim arī Vācijas, Kanādas un Dānijas valstsvienībām. Otrā grupā spēlē Austrija, Baltkrievija, Čehija, Francija, Krievija, Slovākija, Šveice un pašreizējā titula īpašniece Zviedrija.

Čempionāta pirmajā posmā divās grupās sadalītas 16 komandas Dānijā izspēlēs apļa turnīru. Četras labākās katras grupas komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējām valstsvienībām turnīrs būs beidzies, turklāt grupu pēdējo vietu īpašnieki izkritīs uz zemāku līmeni.