Hokejists Cipulis: Jāizmanto iespēja piedalīties izlases treniņnometnē

Pieredzējušais uzbrucējs Mārtiņš Cipulis februārī aizvadīja karjerā 200. spēli Latvijas hokeja izlasē, un valsts čempions HK "Kurbads" sastāvā pēc sarunas ar valstsvienības galveno treneri Bobu Hārtliju nosprieda, ka nepieciešams turpinājums.

Cipulis intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka bija doma gaitas izlasē beigt, taču to vienmēr var paspēt izdarīt. Ja treneris dod iespēju piedalīties treniņnometnē pirms pasaules čempionāta, tas jāizmanto, sacīja 37 gadus vecais uzbrucējs. Cipulis uzsvēra, ka katra hokejista sapnis ir tikt uz pasaules čempionātu un nav svarīgi, vai spēlētājs ir 18 vai 38 gadus vecs. "Tā nav baigā starpība," viņš teica.

Izlasei jau ir pievienojušies vairāki potenciālie līderi, un treniņi visu nedēļu turpināsies divās grupās. Atsevišķi Hārtlijs strādā ar jaunajiem hokejistiem un pieredzējušākiem meistariem. 

Pasaules čempionāts maijā notiks divās Dānijas pilsētās – Kopenhāgenā un Herningā. Latvijas izlase spēlēs Herningā, stājoties pretim Norvēģijas, Somijas, Dienvidkorejas, ASV, Vācijas, Kanādas un Dānijas valstsvienībām.

A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt