Hokeja fanu mājvietas Dānijā - «kartona» viesnīca un teltis zem jumta

Mazais naktsmītņu skaits pasaules hokeja čempionāta norises vietā Herningā lika organizatoriem izgudrot jaunas iespējas, ko izmēģināja arī viens otrs Latvijas līdzjutējs. Fanu pilsētiņā telpās zem jumta iekārtotas nakšņošanas vietas gan improvizētās pagaidu istabiņās, gan teltīs, kas sarindotas viena pie otras.

Cenas pieskaņotas pasaules hokeja čempionāta mērogam - matrača vieta koptelpā 29 eiro, vieta divvietīgā teltī - 39 eiro. Savukārt vieta budžeta klases kartona istabiņā - 49 eiro, bet jau smalkākā, lai gan arī bez griestiem - 69 eiro. Hokeja fans Andis, kurš izlasi klātienē atbalsta jau devītajā pasaules čempionātā, saka, ka nav nemaz tik traki un iekārtoties var tīri normāli.

Alus turpat blakus tiek pārdots par apmēram septiņiem eiro glāzē, kā arī fanu pilsētiņā par simbolisku samaksu ir pieejamas veļasmašīnas. Vairums Latvijas fanu gan dzīvo viesnīcās ārpus Herningas.

Fanu rīcībā ir arī plašs kempinga treileru laukums, un iepazīties tur var ar visas pasaules hokeja līdzjutējiem, ieradušies pat dienvidkorejieši. Savukārt somi Mika un Juka jau itin labi iemācījušies Latvijas hokeja fanu dziesmu. 

Pasaules čempionātā otrdien noslēgsies grupu kārtas spēles. Astoņas spēcīgākās komandas ceturtdien Kopenhāgenā un Herningā aizvadīs ceturtdaļfinālus, bet medaļu ieguvēji kļūs zināmi svētdien.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0