Hārtlijs: Esmu ļoti priecīgs un lepns par izlases sniegumu

Pēc zaudējuma Kanādas izlasei papildlaikā ar 1:2 Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs neslēpa, ka lepojas ar izlasi. Viņš arī apgalvoja, ka komanda pat pēc šādas cīņas būs pilnībā gatava otrdienas mačam pret Dāniju.

„Esmu ļoti lepns, jo tagad, spēlējot pret Dāniju, mums derēs arī uzvara papildlaikā,” pēc spēles sacīja Hārtlijs.

Treneris arī uzslavēja veiksmīgo izlase darbu, norādot, ka visi spēlētāji spēlējuši kā viena komanda.

„Man ir žēl, ka zaudējām, bet mēs spēlējām pret neticamu komandu, kas varētu būt zelta medaļu ieguvēji,” teica Hārtlijs. Viņš slavēja Latvijas valstsvienības sniegumu pret ASV, Vācijas un Kanādas izlasēm, apgalvojot, ka tika demonstrēta izcila spēle pret ļoti spēcīgām vienībām.

Izlases treneris nenoliedza, ka šī bija svarīga spēle vārtsargam Kristeram Gudļevskim, kurš varēja spēkoties ar ļoti meistarīgiem hokejistiem. „Mēs mācamies hokeju, un Latvija attīstās ar šādām spēlēm,” teica Hārtlijs.

Valstsvienības stūrmanis Hārtlijs apgalvoja, ka pilnībā uzticas Latvijas izlases spēlētājiem un ka viņi būs gatavi mačam pret Dānijas izlasi pat pēc smagās cīņas ar kanādiešiem.

Latvijas un Kanādas spēles momenti

Latvijas un Dānijas izlases spēlē arī tiks noskaidrots, kura no izlasēm iekļūs ceturtdaļfinālā. Situācija ir salīdzinoši vienkārša – uzvarētājs iekļūst ceturtdaļfinālā, bet zaudētājiem čempionāts pēc spēles būs noslēdzies. Latvijas un Dānijas hokejistu spēkošanos no 20.30 varēs vērot tiešraidē LTV7 un lsm.lv.

Tāpat Hārtlijs norādīja, ka zinājis par līdzjutēju bažām pēc zaudētajām pārbaudes spēlēm, tomēr Hārtlijs vienmēr apzinājies, ka izlasei ir labas cerības čempionātā. Viņš skaidroja, ka pārbaudes ciklā tika spēlēts ar daudz dažādiem spēlētājiem, kas ļāvis sagatavot spēcīgu izlasi.

Pēc sešām aizvadītām spēlēm Latvijas izlase ar desmit punktiem atrodas piektajā vietā B apakšgrupā.