ASV hokejisti iekļūst pusfinālā, gaida Latvijas un Zviedrijas spēles uzvarētājus

ASV izlase ceturtdien Herningā ar 3:2 uzvarēja Čehijas hokejistus pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā un nākamajā kārtā cīņā par medaļām tiksies ar Latvijas un Zviedrijas spēles uzvarētājiem. Pie pasaules čempionāta medaļām amerikāņi nav tikuši kopš 2015.gada, kad Čehijā ieguva bronzu.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Patriks Keins. Čehi spēja atspēlēties no 0:2, tomēr Keina otrie vārti amerikāņiem bija uzvaras vērtē.

ASV izlase gūst pirmos vārtus

Amerikāņiem izdevās rezultatīvs spēles sākums, 13.minūtē panākot jau 2:0. Rezultātu atklāja Patriks Keins, pārslidojot pāri visām zonām un trāpot vārtu tālajā stūrī.

Kems Atkinsons iemet otro ripu čehu vārtos

Nepilnas divas minūtes vēlāk Kems Atkinsons pārsvaru divkāršoja, lielisku ātru saspēli noslēdzot ar netraucētu metienu no vārtu priekšas.

Čehijas izlase samazina rezultāta starpību

Čehu izredzes atspēlēties vairoja Mihala Ržepika gūtie vārti ar netraucētu metienu piecas minūtes pēc pārtraukuma.

Čehi panāk 2:2

Savukārt Martins Nečass otrā perioda vidū vairākumā pielaboja Davida Pastrņāka mesto ripu un rezultātu līdzsvaroja.

Patrika Keina uzvaras vārti

Pēdējā trešdaļā bija nospēlētas septiņas minūtes, kad Keins, individuāli spoži nospēlējot, guva savus otros vārtus, kas nodrošināja ASV uzvaru. Čehiem nelīdzēja arī vārtsarga Pavela Francuza aizstāšana ar sesto laukuma spēlētāju pāris pēdējās mača minūtēs.

Izbaudi lielisku hokeju!

Visas Latvijas valstsvienības spēles pasaules čempionātā tiešraidē skaties LTV7 un lsm.lv
Visus spēļu video skaties arhīvā vienuviet

Dienas pirmajā spēlē Kopenhāgenā par vietu pusfinālā tikās Kanāda un Krievija. Vēlajā vakara spēlē Herningā vēl vienu pusfinālistu noteiks Somijas un Šveices valstsvienības.

Pasaules čempionātā pusfināli Dānijas galvaspilsētā risināsies sestdien, savukārt finālspēles par medaļām turnīru noslēgs svētdien.