Šveices hokejisti iekļūst ceturtdaļfinālā, somi izcīna pirmo vietu grupā
Šveices hokeja valstsvienība otrdien pēdējā spēlē pasaules čempionāta grupas kārtā ar 5:1 uzvarēja Francijas izlasi un garantēja dalību ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar otras grupas spēcīgāko komandu Somiju, kas grupas kārtu pabeidza ar uzvaru 6:2 pār ASV izlasi. Amerikāņi turnīrā cieta pirmo neveiksmi.
Dānijas NHL hokejists Nielsens: Tāda spēle kā pret Latviju ir sapnis
Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem bagātinātā Dānijas izlase piesardzīgi vērtē savas izredzes pirms spēles ar Latviju, kas otrdien Herningā noteiks pēdējo ceturtdaļfinālistu pasaules čempionātā, tomēr viens no mājinieku līderiem Franss Nielsens dalību tik izšķirošā spēlē vietējiem medijiem nosauca par sapņa piepildījumu.
Gudļevski pārspējušais kanādietis Boviljē: Guvu karjerā vieglākos vārtus
Kanādieši par pirmdien pagarinājumā gūto uzvaru pār Latvijas izlasi nebija priecīgi un apskatnieki steidza analizēt, kā  kļavlapas komandai pietrūkst pasaules čempionātā Dānijā. Vienīgos vārtus pamatlaikā Kanādai guvušais Antonijs Boviljē gan sacīja, ka tie bija viņa karjerā droši vien visvieglāk iemestie vārti.
Latvijas un Dānijas hokejistu cīņā noskaidros pēdējo ceturtdaļfinālistu
Latvijas hokeja izlase pirmdien iztērēja daudz spēka pret Kanādu, taču jau otrdien gaida grupā izšķirošā spēle pret Dāniju un mača likme ir ļoti augsta - spēlēšana ceturtdaļfinālā. Spēles uzvarētāji iekļūs izslēgšanas turnīrā un turpinās cīņu par medaļām. Pirmsspēles studiju un maču uzreiz pēc tās plkst. 20.30 tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.
Vārtu guvējs Rubīns: Spēle pret Kanādu deva ticību uzvarai pār dāņiem
Aizsarga Kristiāna Rubīna vārtu guvums pirmdien spēlē pret Kanādu ļāva Latvijas valstsvienībai nopelnīt punktu par neizšķirtu pamatlaikā, un Latvijas hokejists sarunā ar Latvijas Radio pauda pārliecību, ka tas stiprināja komandas pārliecību pirms izšķirošā mača ar mājiniekiem dāņiem par vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.
Hārtlijs: Esmu ļoti priecīgs un lepns par izlases sniegumu
Pēc zaudējuma Kanādas izlasei papildlaikā ar 1:2 Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs neslēpa, ka lepojas ar izlasi. Viņš arī apgalvoja, ka komanda pat pēc šādas cīņas būs pilnībā gatava otrdienas mačam pret Dāniju.
Latvijas hokeja izlase atņem punktu spēcīgajai Kanādai
Latvijas hokeja valstsvienība pirmdien tikai papildlaikā ar 1:2 piekāpās spēcīgajai Kanādas izlasei, izcīnot vienu punktu kopvērtējuma tabulai. Iegūtais punkts palielina Latvijas izlases cerības sasniegt turnīra ceturtdaļfinālu.
Dienvidkoreja piekāpjas Norvēģijai un pamet hokeja eliti
Dienvidkorejas hokeja izlase pirmdien izšķirošajā spēlē par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā ar 0:3 piekāpās norvēģiem, noslēdzot čempionātu bez punktiem un ieņemot pēdējo astoto vietu B apakšgrupā.
Video blogs: Pasaules čempionāta karstasinīgie līdzjutēji mierīgi dzīvo fanu pilsētiņā
Pasaules hokeja čempionāts Dānijā faniem piedāvā iespēju baudīt lielisku hokeju un atmosfēru gan hallēs, gan arī speciāli izveidotajā fanu ciematiņā. Nakšņošanas iespējas faniem ir dažādas, sākot ar teltīm un beidzot ar hosteļiem. Lai gan fani arēnā mēdz būt karstasinīgi, pēc spēlēm Dānijā viss esot mierīgs, videoblogā par Dānijas pilsētā Herningā notiekošo vēsta Latvijas Radio speciālkorespondents Mārtiņš Kļavenieks.