Latvijas hokeja izlase neizmanto treniņa iespēju Kopenhāgenā
Latvijas hokeja valstsvienība trešdien ieradās Kopenhāgenā, kur tiks aizvadīta pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēle pret līdz šim nepārspēto Zviedrijas izlasi. Trešdien Latvijas hokejistiem bija iespēja aizvadīt treniņu uz ledus, tomēr komanda no šīs iespējas atteikusies, no Dānijas ziņo Matīss Timofejevs.
Zviedrijas spēlētāji: Latvija ir cīnītāju komanda, mums jābūt gataviem
Zviedrijas izlase ir vienīgā komanda pasaules čempionātā, kas līdz šim izcīnījusi tikai uzvaras. Lai gan komanda ir apmierināta ar izslēgšanas spēļu pretiniekiem, spēlētāji norāda, ka Latvijas izlase ir cīnītāju komanda ar spēcīgiem vārtsargiem, vēsta zviedru medijs „Expressen”.
Uzbrucējs Miķelis Rēdlihs: Ticējām, ka mēs to varam
Latvijas izlases uzvarā pār Dāniju otrdien karjerā 200. spēli spēli valstsvienībā aizvadījušais uzbrucējs Miķelis Rēdlihs pēc panākuma uzsvēra komandas ticību saviem spēkiem, kas palīdzēja pirmo reizi šajā desmitgadē iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.
Latvijas hokejisti ar uzvaru pār Dāniju spoži sasniedz ceturtdaļfinālu
(papildināts)
Latvijas hokejisti ar uzvaru pār Dāniju spoži sasniedz ceturtdaļfinālu (papildināts)
Teicami spēles plānu īstenojusī Latvijas hokeja valstsvienība otrdien Herningā ar 1:0 uzvarēja mājinieci Dāniju grupas kārtas noslēgumā un sasniedza pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu, kur iekļuva pirmo reizi kopš 2009.gada. Cīņā par vietu pusfinālā Latvijas izlase ceturtdien tiksies ar otras apakšgrupas uzvarētājiem zviedriem.
Hokeja fanu mājvietas Dānijā - «kartona» viesnīca un teltis zem jumta
Mazais naktsmītņu skaits pasaules hokeja čempionāta norises vietā Herningā lika organizatoriem izgudrot jaunas iespējas, ko izmēģināja arī viens otrs Latvijas līdzjutējs. Fanu pilsētiņā telpās zem jumta iekārtotas nakšņošanas vietas gan improvizētās pagaidu istabiņās, gan teltīs, kas sarindotas viena pie otras.