Pasaules hokeja čempionāta spēles replay.lv būs redzamas HD kvalitātē
Pasaules čempionāts hokejā šopavasar maijā notiks Slovākijas pilsētās Bratislavā un Košičē, savukārt Latvijā arī šogad visu  turnīra spēļu tiešraides nodrošinās Latvijas Televīzija (LTV) un "Lattelecom". Latvijas izlases spēļu tiešraides būs vērojamas tikai LTV7, turklāt vietnē replay.lv tās būs redzamas augstas izšķirtspējas jeb HD kvalitātē.
Vācija rīkos futbola EČ finālturnīru, hokejā vienojas par triju PČ organizatoriem
Vācija 2024.gadā uzņems Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīru, ceturtdien paziņoja Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) prezidents Aleksanders Čeferins. Savukārt Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) ceturtdien vienojās 2023.gada pasaules čempionātu (PČ) aizvadīt Krievijā, 2024.gadā - Čehijā, bet 2025.gadā - Zviedrijā, vēstīja aģentūra RIAN.
Pasaules čempionāta hokejā organizatori paziņo spēļu biļešu cenas
Biļešu tirdzniecība uz Pasaules čempionātu hokejā, kas 2019. gada maijā risināsies Slovākijā, sāksies 19 septembrī, otrdien paziņoja čempionāta organizatori. Latvijas hokeja līdzjutējiem jāgatavojas pamatīgiem tēriņiem, jo lētākās biļetes maksās 25 eiro, bet dārgākās – 75 eiro.
Merzļikins slavē Hārtliju un fanus, Koziols – LHF vadības stratēģiju
Pasaules čempionāts hokejā Latvijas izlasei noslēdzies uz ļoti pozitīvas nots, kas ļauj komandai nospraust augstākus mērķus – turpmāk vairs nebraukt uz čempionātiem ar domu noturēties elitē, bet nospraust augstākus mērķus, LTV raidījumā “Viens pret vienu” atklāja vārtsargs Elvis Merzļikins. Savukārt Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols norādīja, ka, lai kādreiz Latvija cīnītos par medaļām un būtu vairāk Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētāju, vairāk ir jāiegulda līdzekļu valdībai un pašvaldībām.
«Domnīca»: Latvijas hokeja sindroma papildlaiks
Pasaules hokeja čempionāts, kurā Latvijas izlase ieguva astoto vietu, ir noslēdzies. Nacionālā komanda pēc deviņu gadu pārtraukuma iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā, kurā ar rezultātu 2:3 piekāpās Zviedrijas valstsvienībai. Tomēr, kā norāda hokeja eksperti, priecāties par to, ka mums aug labi spēlētāji Amerikā, nav lāgā, jo nav garantijas, ka viņi arī turpmāk varēs pavasarī pievienoties valstsvienībai.
Izlases sniegums – dāvana hokeja pavasarī
Dodoties uz pasaules čempionātu, mēs līdzi ņēmām cerību. Varbūt kādam līdzi somā bija arī ticība, taču man drīzāk tur bija neziņa par daudz ko. Kā mūs uzņems pilsēta, kurā viesnīcu nepietiek pat hokejistiem, kur nu vēl līdzjutējiem, kur ledus uzliets izstāžu centrā. Un, pats galvenais, uz ko gan spējīga komanda, kas zaudējusi visās pārbaudes spēlēs.
A grupa Punkti
Zviedrija
20
Krievija
16
Čehija
15
Šveice
12
Slovākija
11
Francija
6
Austrija
4
Baltkrievija
0
B grupa Punkti
Somija
16
ASV
16
Kanāda
15
Latvija
13
Dānija
11
Vācija
7
Norvēģija
6
Koreja
0