Neparocīgā Vācijas hokeja izlase: Latvijai zaudējumu vairāk
Vācijas hokeja izlase reizēm netiek gana augstu novērtēta, taču tieši tā Latvijas valstsvienībai radījusi raizes ne reizi vien pasaules čempionātos. 2017. gadā tieši Vācijas hokeja valstsvienība pārsvītroja Latvijas izlases cerības uz ceturtdaļfinālu. Latvijai otrdien Rīgā ir iespēja revanšēties un pasaules čempionātā iekļūt izslēgšanas turnīrā.
Merzļikina pāstāvētā «Blue Jackets» noslēdz sezonu
Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas “Blue Jackets”, ar kuru noslēdzis līgumu Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins, pirmdien piedzīvoja ceturto zaudējumu Austrumu konferences pusfināla sērijā, līdz ar to noslēdzot šo sezonu, liecina organizatoru informācija.
Hārtlijs: Ļoti gaidu tikšanos ar Šveices izlasi
“Man ļoti patīk tas, ko redzu Latvijas izlases treniņos. Taču mēs centīsimies kļūt vēl labāki no dienas uz dienu,” Latvijas Hokeja federācija (LHF) citē Latvijas hokeja valstsvienības galveno treneri Bobu Hārtliju.
Merzļikins slavē Hārtliju un fanus, Koziols – LHF vadības stratēģiju
Pasaules čempionāts hokejā Latvijas izlasei noslēdzies uz ļoti pozitīvas nots, kas ļauj komandai nospraust augstākus mērķus – turpmāk vairs nebraukt uz čempionātiem ar domu noturēties elitē, bet nospraust augstākus mērķus, LTV raidījumā “Viens pret vienu” atklāja vārtsargs Elvis Merzļikins. Savukārt Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols norādīja, ka, lai kādreiz Latvija cīnītos par medaļām un būtu vairāk Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētāju, vairāk ir jāiegulda līdzekļu valdībai un pašvaldībām.
«Domnīca»: Latvijas hokeja sindroma papildlaiks
Pasaules hokeja čempionāts, kurā Latvijas izlase ieguva astoto vietu, ir noslēdzies. Nacionālā komanda pēc deviņu gadu pārtraukuma iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā, kurā ar rezultātu 2:3 piekāpās Zviedrijas valstsvienībai. Tomēr, kā norāda hokeja eksperti, priecāties par to, ka mums aug labi spēlētāji Amerikā, nav lāgā, jo nav garantijas, ka viņi arī turpmāk varēs pavasarī pievienoties valstsvienībai.
Izlases sniegums – dāvana hokeja pavasarī
Dodoties uz pasaules čempionātu, mēs līdzi ņēmām cerību. Varbūt kādam līdzi somā bija arī ticība, taču man drīzāk tur bija neziņa par daudz ko. Kā mūs uzņems pilsēta, kurā viesnīcu nepietiek pat hokejistiem, kur nu vēl līdzjutējiem, kur ledus uzliets izstāžu centrā. Un, pats galvenais, uz ko gan spējīga komanda, kas zaudējusi visās pārbaudes spēlēs.
Latvijas hokeja izlase 2019. gada čempionāta spēles aizvadīs Bratislavā
Latvijas hokeja izlase 2019. gadā pasaules čempionāta spēles aizvadīs Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, krustojot nūjas ar Zviedrijas, Krievijas, Čehijas, Šveices, Norvēģijas, Austrijas un Itālijas valstsvienībām, liecina Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) informācija.
Roberts Bukarts: Cerams, čempionāts palīdzēs arī «Dinamo»
“Ceru, ka šis hokeja čempionāts ir atgriezis hokeja eiforiju,” tā, atgriežoties mājās no Dānijas, kur Latvijas hokeja izlase izcīnīja augsto astoto vietu, pēc deviņu gadu pārtraukuma iekļūstot ceturtdaļfinālā, LTV “Sporta studijai” atklāja valstsvienības kapteinis Roberts Bukarts.
Debitants Zīle vietu hokeja izlasē  izcīnījis ar nopietno attieksmi
Debitants Zīle vietu hokeja izlasē izcīnījis ar nopietno attieksmi
Kristaps Zīle ir viens no šī pavasara hokeja debitantiem. 20 gadu vecumā viņš jau trešo sezonu bija Rīgas “Dinamo” komandas spēlētāju apritē. Viņa darbībās hokeja eksperti vēl atradīs nepilnības, taču nopietnās attieksmes un pašatdeves ziņā viņam grūti atrast līdzinieku, kur nu vēl vienaudžu vidū.