Dzīve & stils / Tautas sports
Pirmajā Latvijas raundneta čempionātā uzvar Jānis Tilaks un Jans Vanags
Cēsīs 26. augustā aizritējis 1. Latvijas čempionāts raundnetā. Aizraujošā un sīvā cīņā 14 komandu konkurencē par pirmajiem Latvijas čempioniem kļuva komanda “Big Bon”, kuras sastāvā spēlēja Jānis Tilaks un Jans Vanags. Finālā saistošā spēlē trīs setu cīņā ar 16:21, 22:20, 15:8 “Big Bon” uzveica komandu “Mario un Luigi”, kurā spēlēja brāļi Edgars un Artis Nordeni. 3.vietu Latvijas čempionātā izcīnīja komanda “DM” (Dāvids Jakovičs/Miks Eglītis).
REPORTĀŽA: Miezers pārsteidz ar otro vietu Paņevēžas ultra triatlonā
Vien nepilnas četras nedēļas pēc veiksmīgās dalības Pasaules čempionātā iecavnieks Jānis Miezers trešo gadu pēc kārtas Lietuvas pilsētā Paņevēžā startēja ultratriatlona distancē “Double” un 24 stundās (24:03:57) Pasaules kausa posmā 26.augustā izcīnīja otro vietu. Pērn šajās sacīkstēs, kur jāpeld 7,6 kilometri, jābrauc 360 kilometri ar divriteni un jānoskrien divi maratoni (84,4 km), Latvijas vienīgais ultratriatlonists izcīnīja trešo vietu, savukārt aizpērn savā debijas gadā palika uzreiz aiz labāko trijnieka. Lsm.lv sacīkstes vēroja klātienē.
Lielbritānijā tautieši ar riteņiem izbrauc Latvijas kontūru
Tautieši Lielbritānijā atsaukušies aicinājumam iesaistīties akcijā "Izskrien Latviju pasaulē". Ar velosipēdiem veiksmīgi izbraukta Latvijas kontūra Vulverhamptonā. Braucienu organizēja vietējie velobraukšanas entuziasti, un atsaucība no tautiešiem esot necerēti liela.
Latvietim zelta medaļa Pasaules kokgāzēju čempionātā
Pasaules kokgāzēju čempionātā pirmo reizi izskanējusi Latvijas himna. Vienā no piecām disciplīnām zelta medaļu izcīnījis Pēteris Ķepītis. Savukārt Latvijas kokgāzēju komanda kopvērtējumā šogad ierindojusies 13. vietā. 
Burtnieku ezerā vindsērfinga nometnē bērni mācās burāt, supot un braukt ar kajakiem
Četras dienas Burtnieku ezerā norisinās vindsērfinga apmācības nometne "Nāc burāt", kurā bez maksas aicināti piedalīties Burtnieku novada bērni. Interesentiem ir iespēja apgūt pirmās iemaņas burāšanā, supošanā un braukšanā ar kajakiem. Nometnes dalībnieki vienlaikus gūst zināšanas, kā droši pavadīt laiku uz ūdens un kā rīkoties dažādās ārkārtas situācijās.
Limbažos aizvadīts Baltijas kauss radio vadāmiem automodeļiem
Sportiskais azarts un sacensības gars tāds pats, tikai bez riska veselībai un drošībai. To kā vienu no priekšrocībām savam vaļaspriekam –  automodelismam -  min Baltijas valstu čempionāta radio vadāmiem modeļiem dalībnieki, kas nedēļas nogalē pulcējās Limbažu pagastā. Sacensībās piedalījās ap simt dalībnieku no piecām valstīm.  
Daugavpilī notiek Pasaules taku orientēšanās čempionāts
Astoņdesmitajos gados tika izveidota ceturtā Starptautiskās Orientēšanās federācijas apstiprinātā disciplīna – taku orientēšanās, kurā ātrums nav noteicošais, bet galveno lomu spēlē atjautība un precizitāte. Šogad pasaules taku orientēšanās čempionāts nedēļas garumā notiek Daugavpilī.
Balvos izveidots Latgalē pirmais disku golfa laukums
Balvos atklāts Latgalē pirmais un vienīgais disku golfa laukums. Sākotnējais mērķis esot mudināt ģimenes ar bērniem pievērsties disku golfam un ar laiku to attīstīt Ziemeļlatgalē arī profesionālā līmenī. 
FOTO: Pēc 18 gadiem latvietis pieveic «Ironman Triple» un izcīna 9.vietu pasaules čempionātā
Jānis Miezers ultratriatlona pasaules čempionātā (PČ) izcīnīja 9.vietu, aizvadītajā nedēļas nogalē 43 stundās 16 minūtēs un 47 sekundēs Vācijā pieveicot “Triple” distanci, kurā nopeldēja 11,4 kilometrus, ar divriteni nobrauca 540 kilometrus un noskrēja trīs maratonus jeb 126,6 kilometrus. Kopš 2000.gada Anatolija Ļevšas trešās uzvaras trīskāršajā triatlonā neviens Latvijas pārstāvis nebija veicis šādu distanci. Vienīgā pašmāju ultratriatlonista nākamais starts paredzēts pēc četrām nedēļām Lietuvas dubultajā triatlonā.
«Triple Ironman» pirmo reizi startē ultratriatlonists Miezers
Latvijas vienīgais aktīvais ultratriatlonists Jānis Miezers no Iecavas piektdienas, 27.jūnija, rītā plkst.8 pēc Latvijas laika pirmo reizi uzsāk sacensības pasaules čempionātā (PČ) trīskāršā ultratriatlona distancē, kas šogad ar 11,4 kilometriem peldus, 540 kilometriem uz velo un 126,6 kilometriem skriešus risinās Vācijas ziemeļos. 18 gadus neviens Latvijas triatlonists nav startējis šādā pārbaudījumā.
FOTO: Višķers ar jaunu trases rekordu triumfē pārrobežu Mulgi maratonā
Gatavojoties Eiropas čempionātam, Jānis Višķers uzvarēja Mulgi maratonā, distanci no Karksi-Nuijas līdz Rūjienai veicot 2 stundās 31 minūtē un 6 sekundēs, labojot iepriekšējo divu maratonu uzvarētāja Ulda Kļaviņa trases rekordu par divām minūtēm. Iespējams, nākamgad reljefainā pārroberžu maratona trase stiepsies pretējā virzienā un pierobežu ceļi uz vairākām stundām tiks slēgti autosatiksmei un šoseja atvēlēta tikai skrējējiem.
Jaunākie
Interesanti