Dzīve & stils / Tautas sports
Limbažos aizvadīts Baltijas kauss radio vadāmiem automodeļiem
Sportiskais azarts un sacensības gars tāds pats, tikai bez riska veselībai un drošībai. To kā vienu no priekšrocībām savam vaļaspriekam –  automodelismam -  min Baltijas valstu čempionāta radio vadāmiem modeļiem dalībnieki, kas nedēļas nogalē pulcējās Limbažu pagastā. Sacensībās piedalījās ap simt dalībnieku no piecām valstīm.  
Daugavpilī notiek Pasaules taku orientēšanās čempionāts
Astoņdesmitajos gados tika izveidota ceturtā Starptautiskās Orientēšanās federācijas apstiprinātā disciplīna – taku orientēšanās, kurā ātrums nav noteicošais, bet galveno lomu spēlē atjautība un precizitāte. Šogad pasaules taku orientēšanās čempionāts nedēļas garumā notiek Daugavpilī.
Balvos izveidots Latgalē pirmais disku golfa laukums
Balvos atklāts Latgalē pirmais un vienīgais disku golfa laukums. Sākotnējais mērķis esot mudināt ģimenes ar bērniem pievērsties disku golfam un ar laiku to attīstīt Ziemeļlatgalē arī profesionālā līmenī. 
FOTO: Pēc 18 gadiem latvietis pieveic «Ironman Triple» un izcīna 9.vietu pasaules čempionātā
Jānis Miezers ultratriatlona pasaules čempionātā (PČ) izcīnīja 9.vietu, aizvadītajā nedēļas nogalē 43 stundās 16 minūtēs un 47 sekundēs Vācijā pieveicot “Triple” distanci, kurā nopeldēja 11,4 kilometrus, ar divriteni nobrauca 540 kilometrus un noskrēja trīs maratonus jeb 126,6 kilometrus. Kopš 2000.gada Anatolija Ļevšas trešās uzvaras trīskāršajā triatlonā neviens Latvijas pārstāvis nebija veicis šādu distanci. Vienīgā pašmāju ultratriatlonista nākamais starts paredzēts pēc četrām nedēļām Lietuvas dubultajā triatlonā.
«Triple Ironman» pirmo reizi startē ultratriatlonists Miezers
Latvijas vienīgais aktīvais ultratriatlonists Jānis Miezers no Iecavas piektdienas, 27.jūnija, rītā plkst.8 pēc Latvijas laika pirmo reizi uzsāk sacensības pasaules čempionātā (PČ) trīskāršā ultratriatlona distancē, kas šogad ar 11,4 kilometriem peldus, 540 kilometriem uz velo un 126,6 kilometriem skriešus risinās Vācijas ziemeļos. 18 gadus neviens Latvijas triatlonists nav startējis šādā pārbaudījumā.
FOTO: Višķers ar jaunu trases rekordu triumfē pārrobežu Mulgi maratonā
Gatavojoties Eiropas čempionātam, Jānis Višķers uzvarēja Mulgi maratonā, distanci no Karksi-Nuijas līdz Rūjienai veicot 2 stundās 31 minūtē un 6 sekundēs, labojot iepriekšējo divu maratonu uzvarētāja Ulda Kļaviņa trases rekordu par divām minūtēm. Iespējams, nākamgad reljefainā pārroberžu maratona trase stiepsies pretējā virzienā un pierobežu ceļi uz vairākām stundām tiks slēgti autosatiksmei un šoseja atvēlēta tikai skrējējiem.
100 stundās trīs riteņbraucēji pieveic 1500 kilometrus apkārt Latvijai
Riteņbraucēji Krišjānis Jansons-Ratiniks (Velomens), Kaspars Skinčs un velokurjers Jānis Andersons aizvadītajā nedēļā realizēja 100 stundu izaicinājumu -  apbraukt apkārt Latvijai aptuveni 1500 kilometrus. Pārējie seši dalībnieki, tostarp sacensību rīkotāji, bija spiesti izstāties un nepabeigt ultragaro velobraucienu.
Jelgavā aizvadīts bērnu makšķerēšanas festivāls
Jelgavā aizvadīts jau otrais makšķerēšanas festivāls, kurā par lielāko zivi sacentās 3 līdz 14 gadus veci makšķernieki. Noķert kādu zivi izdevās vien katram otrajam dalībniekam. Tomēr atrauties no telefoniem un datoriem, lai kopīgi ar ģimeni atpūstos pie dabas, izdevās visiem.    
Latviju šķērso pasaules Miera skrējiens
Miera skrējiena miera lāpa pirmo reizi tika iedegta pirms 30 gadiem pie ANO mītnes Ņujorkā.  Šo gadu laikā lāpa ceļojusi visos kontinentos, pacēlusies pasaules augstākā kalna virsotnē un pat pabijusi kosmosā. Latvija šajā labas gribas akcijā ir piedalījusies jau vairāk nekā piecpadsmit reizes. Trešdienas rītā miera skrējiens atkal šķērsoja mūsu valsts robežu.      
Ar jaunām vēsmām Rūjienā atgriežas pārrobežu Mulgi maratons
Pēc divu gadu pauzes Vidzemē risināsies Mulgi maratons, kam starts 21.jūlijā tiks dots Igaunijas pilsētas Karksi-Nuija sporta laukumā, bet finišētāji 42,195 kilometru skrējienā tiks sagaidīti pie Rūjienas vidusskolas. Lai arī skrējiens risināsies septīto reizi, pāri valstu robežām virzienā no Igaunijas uz Latviju maratonisti skries pirmo reizi.
FOTO: Olimpiete Pastare uzvar Vaidavas triatlonā
Soļotāja Agnese Pastare 30.jūnijā debitēja triatlona sacensībās ar startu Vaidavā un triumfēja sieviešu konkurencē. Ar netveramu peldējumu vīru ieskaitē ātrākais bija Artjoms Gajevskis no Daugavpils.
Jaunākie
Interesanti