Dzīve & stils / Izklaide
Muraveja 60.jubileju «Keksi» atzīmē «Skudrupūznī»
Lielajā ģildē 2.janvārī plkst. 19.00 notiks grupas "Keksi" tradicionālais koncerts "Skudrupūznis", taču šoreiz koncerts izskanēs jubileju zīmē. Tiks noslēgta grupas 20 gadu jubilejas koncertu sērija un grupas dibinātājs un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs svinēs 60. dzimšanas dienu.
VIDEO: Spraigais LTV Ziņu dienesta trilleris «Naktsputni II»
Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienests piedāvā kritiķu novērtētā trillera ar vieglu kriminālu pieskaņu - «Naktsputni»- turpinājumu. Filma, kas balstīta uz patiesiem faktiem un patiesiem personāžiem. Iespējams, filma ir fikcija. Bet iespējams, ka pati fikcija ir filmas pamatā.
Radio «Naba» noslēdz gadu ar normālās mūzikas «Top 100»
Piektdien, 29. decembrī, no plkst. 10.00 Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes radio „Naba” FM 95,8 piedāvās tradicionālo aizejošā gada aktuālāko kompozīciju apkopojumu "Top 100", kas veidots atbilstoši radio klausītāju balsojumam visa 2017. gada laikā.
Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā Rīgā - 100 dziesmas līdz simtgadei
Jaunā gada sagaidīšanas pasākums 11. novembra krastmalā risināsies no 31. decembra plkst. 21.00 līdz 1. janvāra plkst. 3.00. Sagaidot Latvijas valsts jubilejas gadu, pasākuma apmeklētāji varēs baudīt koncertprogrammu „100 dziesmas līdz simtgadei”, vērot īpašu svētku muzikālu uguņošanas uzvedumu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus.
FOTO: Brīvdabas muzeja sētās gaismas spēles
Gada vistumšākajā laikā, kad dienas ir īsas, bet naktis garas, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs piedāvā nokļūt gaismas pilnā pasaulē – muzejā izgaismotas vairākas sētas, ļaujot ielūkoties arī māju logos un tajā, kā Ziemassvētkus svinēja pirms simt un divsimt gadiem.
Sveču mežā iemirdzēsies Sietiņiezis
Jau ceturto gadu pēc kārtas noskaņu pasākums "Sveču mežs" aicina uz maģisku kopābūšanu sveču gaismā, vēsta Sveču meža idejas un realizācijas autore Zane Rašmane
Trīs mirkļi pirms šova «Kurš ir kurš?» noslēdzošās sērijas
23. decembrī, pašā Ziemassvētku priekšvakarā, skatītājus sagaida īpašais Ziemassvētku "Kurš ir kurš?" raidījums. Šova noslēdzošajā sērijā profesijas minēs ļoti muzikālas komandas - Atis Auzāns un Andris Baltacis vienā komandā un Ilona Bagele un Raimonds Bramanis otrā. Lsm.lv piedāvā dažos šova mirkļos ielūkoties vēl pirms ētera.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti