Dzīve & stils / Izklaide
Silta maltīte spelgonī - Ielu ēdienu festivāls kļūst par tradīciju
Gandrīz uz Vecrīgas bruģa ceptas kartupeļu pankūkas, karsts upeņu pīrāgs un citi gardumi sestdien, 13. janvārī, nobaudāmi pasākumā, kas pamazām veidojas par vēl vienu Rīgas tradīciju. “Riga Street food” jeb Ielu ēdienu festivālā visi zināmākie restorāni tiekas, lai gatavotu un cienātu turpat apmeklētāju acu priekšā.
Restorānu šefpavāri festivālā Vecrīgā meklēs ziemai raksturīgās garšas
Vecrīgā sestdien, 13. janvārī, otro gadu notiks ielu ēdiena festivāls jeb "Riga Street food festival", kurā 15 Rīgas restorānu šefpavāri pieņēmuši izaicinājumu ziemas spelgonī meklēt ziemas sezonai raksturīgās garšas. Pasākuma laikā no plkst. 13 līdz plkst. 20 apmeklētāji aicināti izbaudīt uz uguns gatavotu ēdienu, kas apvienos pirmatnīgo un mūsdienīgo, informē Rīgas Tūrisma attīstības birojā. 
Ķīnā notiek pasaulē lielākais ledus skulptūru festivāls
Jau pavisam drīz Jelgavā apmeklētājus priecēs ledus skulptūras. Arī Ķīnas pilsētā Harbinā notiek ledus skulptūru festivāls, kas atzīts par pasaulē lielāko šāda veida pasākumu. Sagaidāms, ka to šogad apmeklēs vairāki desmiti miljoni cilvēku.
Latvijas pārstāve ieguvusi 3.vietu skaistumkonkursā «World Miss University 2017»
Nesen Latvijā no pasaules konkursa Kambodžā atgriezusies Daniela Gods-Romanovska, "Miss Latvia 2016" fināliste. Daniela pārstāvēja Latviju pasaules skaistumkonkursā "World Miss University 2017", kur drīkst piedalīties tikai studenti. Šogad konkursā par uzvaru cīnījās pārstāves no 83 valstīm. Daniela konkursā ieguva 3.vietu.
Rīgā notiks Šerloka Holmsa dzimšanas dienas pasākumi
Ar tradicionālo kostīmu parādi - gājienu jau septīto gadu Rīgā atzīmē Artura Konana Doila detektīvromānu varoņa Šerloka Holmsa dzimšanas dienu. Tiesa, šogad pasākuma organizētājiem ir arī jaunums - ekspozīcijas atklāšana.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti