Dzīve & stils / Izklaide
«Toma dīvāns» - alternatīvā «Supernovas» tiešraide LSM
“Katru gadu nekā jauna. Kad tas balagāns vienreiz beigsies? Dziedāt tāpat neviens nemāk!”– mēs visi zinām šādus īgņas. Varbūt tu esi viens no viņiem? Šogad skeptiķus un kritiķus iepriecinās fakts, ka portālā LSM.lv un LSM "Facebook" lapā "Supernova 2018" varēs vērot arī no “Toma dīvāna”. Alternatīvās tiešraides vadītāji – Toms Grēviņš un Edgars Bāliņš – apspriedīs dažādākos viedokļus – gan fanu, gan kritiski noskaņoto. Ļaujot notikumiem nobriest, uzdevām vadītājiem četrus īsus jautājumus. Abi uz jautājumiem atbild neatkarīgi viens no otra. Pirmais "Toma dīvāns" jau 3.februārī plkst. 21.25, bet turpinājumā - vēl trīs sestdienu vakarus februārī.
«Supernovu 2018» vadīs Dagmāra Legante un Justs Sirmais
No 3. februāra četru televīzijas šovu ietvaros Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu autoru un izpildītāju konkurss "Supernova" jau ceturto reizi meklēs spilgtāko populārās mūzikas skaņdarbu, kas pārstāvēs Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija" Portugālē, metot izaicinājumu mūziķiem un dziesmu autoriem, kuri ir gatavi pierādīt sevi miljoniem "Eirovīzijas" fanu visā Eiropā. Šogad "Supernova" piedzīvojusi vairākas pārmaiņas – konkursam ir ne tikai jauni vadītāji, bet mainījies arī pasākuma formāts, balsošanas noteikumi, norises vieta un laiks. 
VIDEO: Skaistākie un jautrākie mirkļi no «Muzikālās bankas» ballītes
Ar ballīti Latvijas Radio paziņota "Muzikālās bankas 2017" gada vērtīgākā dziesma! Līdz ar sirsnīgu ballīti Latvijas Radio mājā 20.janvārī noslēdzās ''bankas'' 2017.gada sezona. Tika noskaidrotas vietas, paziņota gada vērtīgākā dziesma, sadalītas mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes, taču pats svarīgākais mūziķiem nebija iegūtā vieta, visvairāk mākslinieki priecājās par atkalsatikšanās brīžiem ar citiem mūziķiem, uzsverot, ka ''Muzikālās bankas'' ballīte bija kā mājīga un sirsnīga tikšanās.              
Stinšu svētkos uzstāsies grupa «Astro’n’out»
Sestdien, 27.janvārī, Liepājā, Friča Brīvzemnieka ielā 7, Juliannas pagalmā notiks tradicionālie Stinšu svētki, kurus šogad ar muzikālu priekšnesumu bagātinās grupa “Astro’n’out”. Īpaši padomāts arī par ģimenēm ar bērniem, kurus svētkos sagaidīs dažādas radošas aktivitātes.
Mākslas akadēmijā notiks 80. karnevāls «Baltais caurums»
16. februārī no plkst. 19.00 līdz rīta gaismai Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies 80. jubilejas karnevāls. Šī gada karnevāla nosaukums ir “Baltais caurums” - astrofiziķi uzskata, ka baltie caurumi izgrūž nezināmu matēriju, radot paralēlos visumus, kur ceļošana laikā un telpā kļūst iespējama. Karnevāls savā bezgalīgi apaļajā jubilejā pārtaps par portālu ceļojumiem vērienīgos mākslas un radošuma svētkos, padarot to par vienu no gada lielākajiem notikumiem.
Cēsīs aplūkojama unikāla galda spēļu izstāde
Cēsu Vēstures un mākslas muzejā atklāta unikāla izstāde, kas aptver plašu galda spēļu klāstu un atklāj to attīstības vēsturi. Apskatāmas vairāk nekā 200 spēles, kas ir daļa no divu cēsnieku kopīgi veidotās kolekcijas. Popularizējot galda spēļu kultūru, turpmāko pusgadu apmeklētājiem būs arī iespēja pašiem izspēlēt un tā iepazīt kādu sen aizmirstu vai atcerēties labi zināmu spēli. 
Jaunākie
Populārākie
Interesanti