Dzīve & stils / Izklaide
Vai vari cerēt uz panākumiem, ja cilvēkiem tu kaut ko atgādini. «Supernovas» alternatīva
Šogad konkursu "Supernova 2018" var vērot arī LSM alternatīvajā tiešraidē. To vada Pieci.lv ētera personība un mūzikas eksperts Toms Grēviņš kopā ar komiķi un Eirovīzijas entuziastu Edgaru Bāliņu. Vai vari šovbiznesā cerēt uz panākumiem, ja cilvēkiem tu kaut ko atgādini? – par šo retorisko jautājumu vakara vadītāji diskutēja ar saviem viesiem jau pirmajā tiešraides vakarā.
Sācies karnevālu laiks
Pasaulē sācies karnevālu laiks – krāšņa dzīves svinēšana pirms Lielā gavēņa, kas aizsākas Pelnu dienā – šogad tas ir 14.februārī.  
Dj Rudd: Izteiktu Supernova 2018 līderi nevaru izcelt
LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 žūrijas priekšsēdētājs Rūdolfs Budze, kas klausītājiem labāk pazīstams ar savu skatuves vārdu DJ Rudd, ir viens no darbīgākajiem un arī veiksmīgākajiem Latvijas populārās un elektroniskās mūzikas producentiem. Viņš ir Latvijas Radio 5 - Pieci.lv  muzikālās programmas redaktors. Supernova projektā DJ Rudd ir bijis iesaistīts visus četrus gadus – pirmajā gadā kā dīdžejs, nākamos – kā Supernova žūrijas loceklis. Dj Rudd izceļas ar tiešu, konkrētu valodu, kas aicina autorus un izpildītājus uz tālāku attīstību!
Viņi atgriežas! «Supernovas» dalībnieki atceras savu iepriekšējo pieredzi
Desmit "Supernova 2018" dalībniekiem šī nebūs pirmā dalības reize Eirovīzijas nacionālajā atlasē vai "Supernovas" šovā. Daži no viņiem ir uzstājušies pat lielās Eirovīzijas finālā. Tāpēc lūdzām izpildītājiem dalīties savās spilgtākajās ar šovu saistītajās atmiņās un atziņās. Tāpat vaicājām, vai iepriekšējo "Supernovu" un Eirovīzijas pieredzi viņi uzskata par savu priekšrocību?
«Supernovas» žūrijā būs DJ Rudd, Jolanta Gulbe, Jānis Lūsēns un Agnese Rakovska
Sestdien, 3. februārī, Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2018" dalībniekus gaida pirmā nervus kutinošā uzstāšanās tiešraidē. Dziesmas un priekšnesumus vērtēs žūrija, kuras sastāvā redzēsim Latvijas Radio 5 - Pieci.lv mūzikas redaktoru un šī gada konkursa žūrijas vadītāju Rūdolfu Budzi (DJ Rudd), mūziķi un vokālo pedagoģi Jolanu Gulbi-Paškeviču un komponistu Jāni Lūsēnu. Katrā pusfinālā pastāvīgajai žūrijai pievienosies mainīgais žūrijas loceklis, un šoreiz tā būs konkursa iepriekšējās sezonas uzvarētāju „Triana Park” soliste Agnese Rakovska.
Jaunāko pastmarku velta bobslejam
Atbalstot Latvijas olimpiešus XXIII ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā, Latvijas Pasts (LP) izdod jaunāko sporta sērijas pastmarku – "Bobslejs", informē LP.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti