Dzīve & stils / Izklaide
Pēdējā «Supernovas 2018» pusfinālā uzstāsies arī «Triānas Parks» un «The Sound Poets»
Sestdien, 17. februārī, LTV1 plkst. 21.25 sāksies trešais Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” pusfināls, kurā taps zināmi vēl divi finālisti izšķirošajai cīņai par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē. Ar īpašu priekšnesumu uzstāsies arī grupas “Triānas Parks” un “The Sound Poets”.
Japāņu un dienvidkorejiešu gurmanus Valentīna dienā iepriecina rubīna šokolāde
Pasaulē lielākais gardumu uzņēmums “Nestle” trešdien, 14. februārī, svinētajā visu mīlnieku dienā sarūpējis kādu īpaši saldu dāvanu. Japānā un Dienvidkorejā sevi un citus būs iespējams palutināt ar pavisam jauna veida šokolādi – tā saukto rubīna šokolādi. Āzijas tirgus jaunā produkta ieviešanai nav izvēlēts nejauši, un abas valstis izceļas ar īpašu mīlestību pret neparastu garšu un noformējumu gardumiem.
Mēs Latvijā ļoti labi varam rakstīt dziesmas arī angļu valodā. Intervija ar Justu Sirmo
Mūziķis Justs Sirmais, Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" uzvarētājs un Latvijas pārstāvis starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, šomēnes iejuties jaunā – TV šova vadītāja ampluā –, un tas nav vienīgais jaunums mūziķa dzīvē. Ar Justu aprunājāmies par Eirovīzijas pieredzi, savas balss meklēšanu, popmūziku angļu valodā un klausītāju priekšstatiem.
Rozenštrauha simtgadi atzīmē ar koncertiem «Bij vasara toreiz tik zaiga»
Viņš ir dzimis vienā gadā ar Latvijas valsti, Atmodas laika simbols un visu laiku visvairāk dziedāto latviešu dziesmu autors - tautas dziesminieks Eduards Rozenštrauhs. Šogad, ievadot Latvijas simtgades svinības, populāri Latvijas mūziķi leģendārajam dziesmu autoram un izpildītājam svinēs viņa simtgades jubileju programmā "Bij vasara toreiz tik zaiga", kas pirmo reizi izskanēs 17.februārī Valmieras kultūras centrā.
Rīgā atgriežas karstasinīgie brāļi Vivankosi
Deju apvienība “Los Vivancos”, kuras sastāvā ir tikai brāļi un kuru priekšnesumus pasaulē redzējuši miljoniem skatītāju, uz vienu vakaru Rīgā, Dailes teātrī, klātesošos aizveda uz karstasinīgo Spāniju.
«Supernova 2018» finālā tiek arī Markus Riva; pārskatīti balsošanas rezultāti
Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” otrajā pusfinālā sestdien, 10.februārī, par uzvarētājiem tika pasludināti Madara un Ritvars. Pēc rezultātu paziņošanas noskaidrojies, ka interneta balsojumā "Supernova" mājas lapā balsošanas laikā ir gadījusies tehniska kļūme, tāpēc ir pieņemts lēmums pārskatīt balsošanas rezultātus. Saskaņā ar konkursa organizatoru pieņemto lēmumu "Supernova 2018" finālā 24. februārī par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē piedalīsies arī otrā pusfināla dalībnieks Markus Riva.
Vai Eirovīzija ir tramplīns uz lokālo slavu?
Arī otrajam LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” pusfinālam varēja sekot LSM alternatīvajā tiešraidē Toma Grēviņa  un Edgara Bāliņa vadībā. Šajā sestdienā, 10.februārī, uz “Toma dīvāna” sēdās “asā tvitermēlīte” un Eirovīzijas bekvokāliste ar stāžu Marta Kukarane un vienīgais cilvēks, kurš netīšām ir pārstāvējis Latviju Eirovīzijā, Jorans Šteinhauers.
Top Latvijas olimpiešu slavas zāle
Arī šajās olimpiskajās spēlēs Latvija cer uz medaļām, kuras, ja tādas tiks izcīnītas, ar laiku varētu nonākt arī olimpiešu goda zālē, kas top Latvijas Sporta muzejā. Jau vairākus gadus muzeja krātuve pamazām pildās ar esošo un bijušo olimpiešu trofejām, tērpiem un ekipējuma detaļām.
Otrā «Supernovas» pusfināla viesi – «Musiqq» ar pirmatskaņojumu, Māra Upmane-Holšteine un DJ Rudd
Sestdien, 10. februārī, LTV1 plkst. 21.25 norisināsies otrais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” pusfināls, kurā noskaidros nākamos divus finālistus, kas pievienosies Lienei Greifānei un Edgaram Kreilim cīņā par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē. Šova viesi “Musiqq” priecēs ar savas jaunākās dziesmas "Vasara janvārī" TV pirmatskaņojumu.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti