Dzīve & stils / Izklaide
Latvijā jau sumina Igauniju simtgadē
Jau piektdien daudzviet Latvijā sākās kaimiņvalsts sumināšana simtajā gadskārtā. Sestdien svinēsim Igaunijas Republikas proklamēšanu 1918.gada 24.februārī.
«Supernova 2018» fināla tiešraidē uzstāsies «Prāta vētra», «Instrumenti» un Ralfs Eilands
Jau sestdien, 24. februārī, noskaidrosies, kurš uzvarēs Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2018” un iegūs tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē. Uz konkursa skatuves rītvakar kāps ne tikai astoņi finālisti, bet arī spoži viesmākslinieki – “Prāta vētra”, “Instrumenti” un Ralfs Eilands, kurš atklās visu, ko domā par Eirovīziju.
Piecas dziesmas, kurām igauņi dzied līdzi
Neatkarības simtgadi 24.februārī svin mūsu kaimiņvalsts Igaunija. Kas ir tās dziesmas, kurām līdzi dzied teju ikviens igaunis? Mārja Merivo-Parro no Igaunijas sabiedriskā radio iesaka vadīties pēc Igaunijas populārāko dziesmu simtnieka, par ko Igaunijas Radio 2 klausītāji balsoja 2017.gadā.
Ja notiek iztapšana standartam, tad dziesmu aizmirsīs. Intervija ar Jāni Lūsēnu
Šogad Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” žūrijā ir arī komponists Jānis Lūsēns, kurš šobrīd strādā ar akadēmisko mūziku un izpildītājiem, bet savulaik bijis aktīvs arī populārajā mūzikā, īpašus panākumus gūstot ar grupu “Zodiac”. Sarunā diskutējām par aspektiem, kas jāuzlabo, lai mūsu izpildītāju priekšnesums paliktu skatītājiem prātā gan Latvijā, gan Eiropā.
Iespēja aprunāties un nofotografēties ar «Supernovas 2018» finālistiem
Jau šo sestdien tiks noskaidrots “Supernovas 2018” fināla uzvarētājs, kurš dosies pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas konkursā. Par ceļazīmi šobrīd norisinās cīņa starp astoņiem pretendentiem: Lieni Greifāni, Edgaru Kreili, Madaru, Markusu Rivu, Ritvaru, Lauru Rizzotto, Lauri Valteru un grupu "Sudden Lights". Vēl pirms fināla ceturtdien, 22.februārī, interesantiem būs iespēja tikties ar finālistiem neformālā gaisotnē. 
Horvātijā tūristus ziemā vilina šokolādes un vīna festivāls
Horvātija lielākajai daļai tūristu asociējas ar pludmalēm un karstu laiku. Taču arī šajā valstī ir ziema, un vietējiem iedzīvotājiem jādomā, kā piesaistīt tūristus arī aukstajā gadalaikā. Tieši tādēļ tūristus Horvātijā sagaida kāds salds un garšīgs pasākums.
«Sigma» klajā laiž singlu «Kūku Marija»
Latviešu indīroka grupa “Sigma” otrdien, 20. februārī, laiž klajā albuma “Mitoloģijas” otru singlu “Kūku Marija”, vēsta grupa. Līdz ar dziesmu publisko arī mākslinieces Katrīnas Neiburgas videoklipu, savukārt 8. un 9. martā norisināsies jaunā albuma atklāšanas koncerti.
Agnese Rakovska: Eirovīzija nebūs brīvdienas
Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018”  trešajā pusfinālā vakara viesi bija konkursa pagājušā gada uzvarētāji – grupa “Triānas parks”, kas televīzijas skatītājiem pirmatskaņoja savu jauno singlu “Home” no aprīlī gaidāmā albuma.
Kā par «Supernovas» pusfinālistiem balsoja skatītāji un žūrija
Gaidot Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” pēdējā finālista paziņošanu, LTV piedāvā ielūkoties, kāds bija skatītāju un žūrijas balsojums trīs pusfinālos un kādas vietas visi dalībnieki ieņēma katra pusfināla kopvērtējumā.
Berlīnē restorānā audzē salātlapas
Videi draudzīgie un veselīgie ēdinātāji kļuvuši vēl izdomas bagātāki. Berlīnē darbu sācis restorāns, kas apmeklētāju acu priekšā novāc restorāna iekštelpās augošos zaļumus un pasniedz tos savos ēdienos. Dārzeņu un zaļumu audzēšana pilsētās kļūst arvien aktuālāka.
Varbūt mentalitāte traucē mums uzvarēt Eirovīzijā? 
Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” trešo pusfinālu varēja vērot arī LSM alternatīvajā tiešraidē kopā ar Tomu Grēviņu un Edgaru Bāliņu. Ekspertu lomā šoreiz “Toma dīvānā” sēdās mūziķis Andris Kivičs un vēdisko tradīciju lietpratējs Uģis Kuģis. 
«Supernovas» finālā tiek Laura Rizzotto un Lauris Valters
Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” trešajā pusfinālā sestdien, 17. februārī, par uzvarētājiem kļuva Lauris Valters un Laura Rizzotto. Viņi kopā ar pārējiem finālistiem – Lieni Greifāni, Edgaru Kreili, Madaru, Ritvaru un Marku Rivu cīnīsies par ceļazīmi uz Eirovīziju Portugālē.
Brīvdienās Ziemeļlatgalē - pārgājieni, sveču liešana, gardumu baudīšana
Šajās brīvdienās jau trešo gadu pēc kārtas Balvu, Viļakas, Kārsavas, Rugāju un Baltinavas novadā notiks daudzveidīgs kultūras un aktīvās atpūtas pasākumu cikls “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”. Divas dienas piecos austrumu pierobežas novados varēs baudīt aktīvo atpūtu, iepazīt Latgales kulināro mantojumu, liet sveces, apgūt pirts gudrības, doties pārgājienā un darīt vēl daudz ko citu.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti