Dzīve & stils / Izklaide
Daugavpilī skolēni pirms Lieldienām rotā pilsētu
Daugavpils rotāšanā pirms Lieldienām iesaistījušies skolēni. Viņu uzdevums bija izveidot aptuveni 20 mākslas objektus pilsētā. Izvēlētā tēma saistīta ar mākslas vēsturi, jo arī ola ir ne tikai Lieldienu, bet arī sākuma un jaunas dzīvības simbols.
Cītarkokle, cimbole, trīsstīgu base skanēs seno instrumentu spēlmaņu saietā Duntē
Ne tikai paklausīties, kā skan tādi mazāk zināmi instrumenti kā cītarkokle, cimbole, trīsstīgu base vai ermoņikas „Ieviņas”, bet arī pašam, ja ir tāda vēlme, iemēģināt roku šo instrumentu spēlē – to šodien varēs Tautas mūzikas svētkos Duntē jeb Seno un reto tautas mūzikas instrumentu spēlmaņu saietā. Šīs tikšanās iniciatori ir divi vidzemnieki - seno instrumentu meistari Valters Reiznieks un Valdis Andersons.
Grupa «Pirmais kurss» izdod pirmo albumu «Problēmas»
Grupa "Pirmais kurss" izdevusi savu pirmo albumu  "Problēmas", atzīmējot to ar koncertu 9. martā K.K. Fon Stricka villā. Pirms un pēc koncerta ikvienam apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dziesmas klipa "Pa kreisi" filmēšanā, informē grupas pārstāve Inga Zālīte.
Amsterdamas slavenie kanāli pārtapuši par slidotavām
Šī ziema atnesusi aukstu laiku ne tikai pie mums, bet arī Eiropas vietās, kur šajā gada laikā ierasti ir siltāks. Arī Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā vairākas dienas valdīja liels sals, tādēļ aizsaluši slavenie kanāli.
Par godu «Supernova 2018» finālam top asprātīgs popūrijs
LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” fināls tika atklāts ar savdabīgu Latvijas Eirovīzijas dziesmu popūriju - dziesmu “Eirovīzija”. To dzied Ralfs Eilands un šī gada konkursa vadītāji Justs un Dagmāra Legante-Celmiņa.
«Supernova 2018» fināls. Tiešraides arhīvs
Izšķirošajā cīņā par uzvaru LTV autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2018”  astoņu finālistu konkurencē triumfēja Laura Rizzotto, kas ar dziesmu “Funny Girl” šī gada maijā pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Fināla uzvarētāju noteica skatītāju un žūrijas balsojums.
«Supernova 2018» finālā gaidāma spraiga cīņa par uzvaru
Sestdien, 24. februārī, gaidāma izšķirošā cīņa par uzvaru Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2018”. Par tiesībām pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē cīnīsies astoņi dalībnieki – gan skatītājus un žūriju pārsteiguši debitanti, gan atzinību jau iekarojuši mūziķi. “Supernova 2018” finālā piedalīsies “Sudden Lights”, RITVARS, MADARA, Liene Greifāne, Lauris Valters, Edgars Kreilis, Laura Rizzotto un Markus Riva. 
Latvijā jau sumina Igauniju simtgadē
Jau piektdien daudzviet Latvijā sākās kaimiņvalsts sumināšana simtajā gadskārtā. Sestdien svinēsim Igaunijas Republikas proklamēšanu 1918.gada 24.februārī.
«Supernova 2018» fināla tiešraidē uzstāsies «Prāta vētra», «Instrumenti» un Ralfs Eilands
Jau sestdien, 24. februārī, noskaidrosies, kurš uzvarēs Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2018” un iegūs tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē. Uz konkursa skatuves rītvakar kāps ne tikai astoņi finālisti, bet arī spoži viesmākslinieki – “Prāta vētra”, “Instrumenti” un Ralfs Eilands, kurš atklās visu, ko domā par Eirovīziju.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti