Dzīve & stils / Izklaide
Mākslas akadēmijā notiks 80. karnevāls «Baltais caurums»
16. februārī no plkst. 19.00 līdz rīta gaismai Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisināsies 80. jubilejas karnevāls. Šī gada karnevāla nosaukums ir “Baltais caurums” - astrofiziķi uzskata, ka baltie caurumi izgrūž nezināmu matēriju, radot paralēlos visumus, kur ceļošana laikā un telpā kļūst iespējama. Karnevāls savā bezgalīgi apaļajā jubilejā pārtaps par portālu ceļojumiem vērienīgos mākslas un radošuma svētkos, padarot to par vienu no gada lielākajiem notikumiem.
Cēsīs aplūkojama unikāla galda spēļu izstāde
Cēsu Vēstures un mākslas muzejā atklāta unikāla izstāde, kas aptver plašu galda spēļu klāstu un atklāj to attīstības vēsturi. Apskatāmas vairāk nekā 200 spēles, kas ir daļa no divu cēsnieku kopīgi veidotās kolekcijas. Popularizējot galda spēļu kultūru, turpmāko pusgadu apmeklētājiem būs arī iespēja pašiem izspēlēt un tā iepazīt kādu sen aizmirstu vai atcerēties labi zināmu spēli. 
Silta maltīte spelgonī - Ielu ēdienu festivāls kļūst par tradīciju
Gandrīz uz Vecrīgas bruģa ceptas kartupeļu pankūkas, karsts upeņu pīrāgs un citi gardumi sestdien, 13. janvārī, nobaudāmi pasākumā, kas pamazām veidojas par vēl vienu Rīgas tradīciju. “Riga Street food” jeb Ielu ēdienu festivālā visi zināmākie restorāni tiekas, lai gatavotu un cienātu turpat apmeklētāju acu priekšā.
Restorānu šefpavāri festivālā Vecrīgā meklēs ziemai raksturīgās garšas
Vecrīgā sestdien, 13. janvārī, otro gadu notiks ielu ēdiena festivāls jeb "Riga Street food festival", kurā 15 Rīgas restorānu šefpavāri pieņēmuši izaicinājumu ziemas spelgonī meklēt ziemas sezonai raksturīgās garšas. Pasākuma laikā no plkst. 13 līdz plkst. 20 apmeklētāji aicināti izbaudīt uz uguns gatavotu ēdienu, kas apvienos pirmatnīgo un mūsdienīgo, informē Rīgas Tūrisma attīstības birojā. 
Jaunākie
Populārākie
Interesanti