Dzīve & stils / Izklaide
Vienotās sērijas pastmarkas Eiropā šogad vēsta par tiltiem
Eiropas valstu vienotā pastmarku sērija 2018.gadā veltīta tiltu tematikai. Latvijas Pasts šajā sērijā izdevis divas jaunas pastmarkas, uz tām attēlojot filatēlistu aprindās iecienīto tiltu veidu – dzelzceļa tiltus: Juglas tiltu un tiltu pār Gauju.
Bejonsa ziedo 100 000 dolāru studentu apmācībai
Pazīstamā ASV dziedātāja un aktrise Bejonsa Žizele Noulza-Kārtere ziedojusi 100 000 dolāru jeb 80 000 eiro studentu apmācībai. Līdzekļi tiks piešķirti tā dēvēto “melno koledžu” audzēkņiem.
Londonā jaunā treniņzālē elektrību ražo paši sportisti
Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā durvis vērusi kāda īpaša, uz nākotni vērsta trenažieru zāle. Tajā zāles uzturēšanai nepieciešamo elektroenerģiju saražo paši sportot gribētāji. Turklāt enerģija paliek pāri arī citiem elektroenerģijas lietotājiem.
Venēcijā atklāts Kazanovas muzejs
Venēcija ir zināma kā viena no romantiskākajām pilsētām pasaulē. Šī reiz bija arī leģendārā sieviešu siržu lauzēja Džakomo Kazanovas mājvieta. Jaunatklāts muzejs atklāj Kazanovas personības citas šķautnes, ne tikai attiecībā pret pretējo dzimumu, bet arī citās dzīves jomās.  
LU Botāniskajā dārzā aicina iepazīt Bībeles augus
Kristus ērkšķis nemaz nav tas augs, ko mēdzam audzēt uz palodzes. Un izrādās – ābols nav paradīzes aizliegtais auglis. Bet kurš tad? Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs aicina iepazīt augus no neierasta skatupunkta – izmantojot Bībeles nostāstus un arī leģendas.
Ar 100 šūpolēm aicina Sigulda
Siguldā jau trešo gadu notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls. Īpaši šim notikumam radītas 100 unikālas un neparastas šūpoles, kas izvietotas aptuveni trīs kilometru garā pastaigu maršrutā. Īpašā šūpoļu ceļa karte pieejama Tūrisma informācijas centrā, kā arī Siguldas mobilajā lietotnē. 
Svarīgākais Lielās dienas pasākums, iespējams, ir šūpošanās
Latvijas teritorijā ap Lieldienu laiku jau pirms kristietības ienākšanas tika svinēta Lielā diena jeb pavasara iestāšanās, un šūpošanās, iespējams, bija svarīgākais svētku pasākums, raidījumā "Rīta panorāma" pauda Latvijas Etnogrāfiskās Brīvdabas muzeja Izglītības un informācijas nodaļas vadītājs Igors Ziemelis.
Izstādē «Atpūta un sports 2018» informēs par drošību uz ūdens
No 23. līdz 25. martam Ķīpsalā notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un sports 2018”, kur varēs iegūt plašu informāciju par aktīvai atpūtai, sportam un tūrismam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, atrast visdažādākos piedāvājumus par izdevīgām cenām un saņemt speciālistu padomus.
LTV žurnālista Jāņa Gestes četras simtgades dziesmas
Marts Latvijas Televīzijā (LTV) ir „Panorāmas” jubilejas mēnesis, un šogad plaši tiek atzīmēta leģendārā, skatītāju mīlētā un cienītā Latvijā vecākā ziņu raidījuma 60. dzimšanas diena. Savu piecu gadu jubileju savienībā ar „Panorāmu” šogad svin arī viens no tās vadītājiem - TV ekrāna „seja” Jānis Geste, kurš viesojās Latvijas Radio 2 (LR2), lai "Simtgades dziesmu krātuvei" pievienotu sev tuvākās melodijas.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti