Dzīve & stils / Izklaide
«Sigma» klajā laiž singlu «Kūku Marija»
Latviešu indīroka grupa “Sigma” otrdien, 20. februārī, laiž klajā albuma “Mitoloģijas” otru singlu “Kūku Marija”, vēsta grupa. Līdz ar dziesmu publisko arī mākslinieces Katrīnas Neiburgas videoklipu, savukārt 8. un 9. martā norisināsies jaunā albuma atklāšanas koncerti.
Agnese Rakovska: Eirovīzija nebūs brīvdienas
Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018”  trešajā pusfinālā vakara viesi bija konkursa pagājušā gada uzvarētāji – grupa “Triānas parks”, kas televīzijas skatītājiem pirmatskaņoja savu jauno singlu “Home” no aprīlī gaidāmā albuma.
Kā par «Supernovas» pusfinālistiem balsoja skatītāji un žūrija
Gaidot Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” pēdējā finālista paziņošanu, LTV piedāvā ielūkoties, kāds bija skatītāju un žūrijas balsojums trīs pusfinālos un kādas vietas visi dalībnieki ieņēma katra pusfināla kopvērtējumā.
Berlīnē restorānā audzē salātlapas
Videi draudzīgie un veselīgie ēdinātāji kļuvuši vēl izdomas bagātāki. Berlīnē darbu sācis restorāns, kas apmeklētāju acu priekšā novāc restorāna iekštelpās augošos zaļumus un pasniedz tos savos ēdienos. Dārzeņu un zaļumu audzēšana pilsētās kļūst arvien aktuālāka.
Varbūt mentalitāte traucē mums uzvarēt Eirovīzijā? 
Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” trešo pusfinālu varēja vērot arī LSM alternatīvajā tiešraidē kopā ar Tomu Grēviņu un Edgaru Bāliņu. Ekspertu lomā šoreiz “Toma dīvānā” sēdās mūziķis Andris Kivičs un vēdisko tradīciju lietpratējs Uģis Kuģis. 
«Supernovas» finālā tiek Laura Rizzotto un Lauris Valters
Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” trešajā pusfinālā sestdien, 17. februārī, par uzvarētājiem kļuva Lauris Valters un Laura Rizzotto. Viņi kopā ar pārējiem finālistiem – Lieni Greifāni, Edgaru Kreili, Madaru, Ritvaru un Marku Rivu cīnīsies par ceļazīmi uz Eirovīziju Portugālē.
Brīvdienās Ziemeļlatgalē - pārgājieni, sveču liešana, gardumu baudīšana
Šajās brīvdienās jau trešo gadu pēc kārtas Balvu, Viļakas, Kārsavas, Rugāju un Baltinavas novadā notiks daudzveidīgs kultūras un aktīvās atpūtas pasākumu cikls “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”. Divas dienas piecos austrumu pierobežas novados varēs baudīt aktīvo atpūtu, iepazīt Latgales kulināro mantojumu, liet sveces, apgūt pirts gudrības, doties pārgājienā un darīt vēl daudz ko citu.
Pēdējā «Supernovas 2018» pusfinālā uzstāsies arī «Triānas Parks» un «The Sound Poets»
Sestdien, 17. februārī, LTV1 plkst. 21.25 sāksies trešais Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2018” pusfināls, kurā taps zināmi vēl divi finālisti izšķirošajai cīņai par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē. Ar īpašu priekšnesumu uzstāsies arī grupas “Triānas Parks” un “The Sound Poets”.
Japāņu un dienvidkorejiešu gurmanus Valentīna dienā iepriecina rubīna šokolāde
Pasaulē lielākais gardumu uzņēmums “Nestle” trešdien, 14. februārī, svinētajā visu mīlnieku dienā sarūpējis kādu īpaši saldu dāvanu. Japānā un Dienvidkorejā sevi un citus būs iespējams palutināt ar pavisam jauna veida šokolādi – tā saukto rubīna šokolādi. Āzijas tirgus jaunā produkta ieviešanai nav izvēlēts nejauši, un abas valstis izceļas ar īpašu mīlestību pret neparastu garšu un noformējumu gardumiem.
Mēs Latvijā ļoti labi varam rakstīt dziesmas arī angļu valodā. Intervija ar Justu Sirmo
Mūziķis Justs Sirmais, Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" uzvarētājs un Latvijas pārstāvis starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, šomēnes iejuties jaunā – TV šova vadītāja ampluā –, un tas nav vienīgais jaunums mūziķa dzīvē. Ar Justu aprunājāmies par Eirovīzijas pieredzi, savas balss meklēšanu, popmūziku angļu valodā un klausītāju priekšstatiem.
Rozenštrauha simtgadi atzīmē ar koncertiem «Bij vasara toreiz tik zaiga»
Viņš ir dzimis vienā gadā ar Latvijas valsti, Atmodas laika simbols un visu laiku visvairāk dziedāto latviešu dziesmu autors - tautas dziesminieks Eduards Rozenštrauhs. Šogad, ievadot Latvijas simtgades svinības, populāri Latvijas mūziķi leģendārajam dziesmu autoram un izpildītājam svinēs viņa simtgades jubileju programmā "Bij vasara toreiz tik zaiga", kas pirmo reizi izskanēs 17.februārī Valmieras kultūras centrā.
Rīgā atgriežas karstasinīgie brāļi Vivankosi
Deju apvienība “Los Vivancos”, kuras sastāvā ir tikai brāļi un kuru priekšnesumus pasaulē redzējuši miljoniem skatītāju, uz vienu vakaru Rīgā, Dailes teātrī, klātesošos aizveda uz karstasinīgo Spāniju.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti