Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Ikdienai
Visu tumšo un bīstamo gājēju pāreju uzlabošanai Rīgā trūkstot naudas

Ik gadu uz gājēju parējām Rīgā notiek negadījumi, daži arī ar letālām sekām. Daudzas pārejas ir neapgaismotas un patiešām bīstamas, bet Rīgas domes Satiksmes departamentā skaidro, ka situācijas uzlabošanai - apgaismojuma un luksoforu ierīkošanai – trūkstot naudas, vēstīja LTV raidījums “4.studija”.  

Aicina neaizmirst par drošību svētku laikā

Operatīvie dienesti, mediķi, policija un glābēji pirms gadumijas atgādina cilvēkiem par drošību un piesardzību svētku laikā, aicina būt uzmanīgiem un atcerēties par savu un līdzcilvēku drošību.

Kā pareizi izvēlēties eglīti podiņā

Pirms iegādāties eglīti podiņā, tā rūpīgi jāizvērtē, jāskatās, vai podiņš atbilst eglītei pēc izmēra. Jo tas ir mazās, jo straujāk egle zaudē mitrumu. 

Kādu Ziemassvētku eglīti sarūpēt?

Daudzviet jau no decembra sākuma tirdziņos var nopirkt Ziemassvētku eglītes, bet kā pārliecināties vai eglīte būs zaļa un ar skujām arī Ziemassvētku vakarā? Latvijas Televīzijas raidījums „4. studija” kopā ar stādu audzētāju biedrības valdes priekšsēdētāju Andreju Vītoliņu iesaka vienkāršus padomus, kā izvēlēties un kopt eglīti.

Rīgas kanalizācijā atrod pat Ziemassvētku eglīti

Pamperi, prezervatīvi, avīzes, kartupeļu mizas un pat Ziemassvētku eglītes – tās ir lietas, kurām nevajadzētu, tomēr tās nonāk Rīgas kopējā kanalizācijas sistēmā. Savukārt ķimikāliju izgāšana kanalizācijā var apdraudēt notekūdeņu attīrīšanas kvalitāti.

Ziemassvētku laikā sarosās interneta krāpnieki

Ziemassvētku laiks ir brīdis, kad interneta vidē aktīvāk uzdarbojas hakeri. Ļaunprāši izmanto cilvēku vēlmi iegādāties dāvanas un atvērt elektroniskos apsveikumus. Ja cilvēks interneta vidē nebūs pietiekami uzmanīgs un lietos neatjauninātu programmatūru, tad var gadīties, ka hakeriem izdosies izkrāpt, piemēram, kredītkartes datus. 

«Lattelecom» rēķini turpina pienākt arī pēc klienta nāves

Lielvārdē dzīvojošā Silvija piedzīvojusi visai nepatīkamu attieksmi no "Lattelecom" puses. Kompānija turpinājusi piesūtīt ikmēneša rēķinus savam klientam – Silvijas dēlam pēc viņa nāves, par ko kompānija bija informēta. "Lattelecom" atzinusi, ka tā ir kļūdījusies un atvainojusies Silvijai.

«Latvijas Valsts meži»: Noteikumus par Ziemassvētku eglīšu ciršanu pārkāpj arvien retāk

Akciju sabiedrības “Latvijas Valsts meži” (LVM) pārstāvji novērojuši, ka iedzīvotāji gadu no gada kļūst zinošāki un noteikumus, kas saistīti ar svētku eglītes ciršanu vai zāģēšanu, pārkāpj arvien retāk. Mežu speciālisti pirmssvētku laikā atgādina, ka viens cilvēks drīkst no meža mājās pārnest tikai vienu eglīti. Pirms tam arī jāpārliecinās, ka mežs pieder valstij, nevis privātīpašniekam.  

Sola risināt stāvvietu problēmu pie Meža kapiem Mirušo piemiņas dienā

Vairāki rīdzinieki neapmierināti ar pašvaldības policijas rīcību, Mirušo piemiņas dienu izmantojot, lai sodītu autovadītājus, kas atstāja auto pie 2.Meža kapiem neatļautā vietā. Rīgas domes Satiksmes departaments sola padomāt par risinājumiem – pagaidu atļauju šajā dienā vai papildu stāvvietām, vēsta LTV raidījums “4.studija”. 

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt