Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Ikdienai
Mācīties angļu valodu Čehijā vai ravēt dobes? Reklāma e-klasē raisa diskusijas ekspertu vidū

Kādas māmiņas neizpratni radījusi e-klasē izvietotā reklāma, kur bērns aicināts pavadīt vasaru stilīgi, mācoties angļu valodu Čehijā, nevis “ravējot dobes laukos”. Dažādu nozaru eksperti šādu reklāmu vērtē atšķirīgi: vieni norāda, ka katram ir tiesības izvēlēties, kā atpūsties un kā audzināt savus bērnus, citi atzīmē, ka šādas reklāmas sekmē bērnos veicina neveselīgu sevis salīdzināšanu ar citiem.

Padomi: Kā tikt galā ar pavasara nogurumu?

Nāk miegs, trūkst enerģijas, nav vēlēšanās neko darīt - šīs ir pazīmes, kas varētu liecināt par pavasara nogurumu, kas mūsu platuma grādos nav nekas neparasts. Ar to visu ir iespējams tikt galā. Pirmais nosacījums – cik vien tas šobrīd iespējams - uzturēties saulē, kaut vai dodoties regulārās pastaigās.

Padomi: kā izkāpt no sociālo tīklu burbuļa

Kā izvairīties no tā, ka sociālais tīkls analizē mūsu uzvedību internetā un izlemj, kādu saturu redzēsim, un ziņu lentā parādās ieraksti no lapām, kurām nesekojam, tāpat tie nav sarindoti hronoloģiskā secībā. Kā tikt pie tā, kas notiek patiesībā un redzēt daudzveidīgāku saturu Latvijas Radio rubrikā “Tīri fakti”, apkopoja pieci.lv. 

Vegāns un sportists Ričards Ozols: Izsalkums ir tikai viena no emocijām

Iespējams, daudzi rīdzinieki šo trako puisi – mīnus 15 grādi, sniegputenis vai lietus – tas Ričardu Ozolu nespēj atturēt no sportošanas katru dienu. Dažreiz pat divas vai trīs reizes dienā. Aukstas dušas, īpaša norūdīšanās un meditācija – tas iemācījis aizmirst to, kas ir aukstums.

Iesniegt ienākumu deklarāciju elektroniski – ātri un vienkārši

Ja Latvijas iedzīvotājs ir strādājis un maksājis iedzīvotāju ienākuma nodokli, tad viņam ir tiesības no valsts saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu par attaisnotajiem izdevumiem. Vienkāršākais veids, kā to paveikt, nav rēķināšana ar kalkulatoru un  pēc tam ar roku aizpildītu veidlapu iesniegšana - ērtāk ir deklarāciju aizpildīt elektroniski.

Sodrēju degšana saīsina skursteņa mūžu un rada ugunsgrēka draudus

Ik dienu pat vairāki izsaukumi par degošiem sodrējiem skursteņos, un, kaut arī rit tikai pirmie šī gada mēneši, šādi izsaukumi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) bijuši jau ap 200. Dienestā secina, ka galvenais iemesls ir pirms apkures sezonas savlaicīgi neiztīrītie dūmvadi.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt