Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Ikdienai
Kā izaudzēt gurķus bez rūgtiem galiem?
Gurķi, ko var nopirkt veikalos un tirgū, nebūs rūgti gandrīz ar 100% garantiju. Jo tās ir jaunizveidotas šķirnes, kuras, vienkārši izsakoties, – neprot veidot rūgtumu.
Dārza padomi: piķēšana
Tiem, kuri dažādu augu stādus pērk nevis stādaudzētāvās vai veikalos, bet audzē paši, pavasarī ļoti aktuāli ir piķēšanas darbi dārzā. Piķēt var teju jebko, gan redīsus, gan tūjas. Nosacījumi visiem augiem ir vienādi.
Lapu koku dzīvžogs – kā iestādīt grimoņus
Pavasaris ir lielisks brīdis, kad ķerties klāt dzīvžogu stādīšanai. Iespējas ir visdažādākās - var stādīt tūjas, egles, priedes. Bet burvīgus, krāšņus un interesantus dzīvžogus iespējams veidot arī no lapu kokiem.  
Dārza padomi – tūju apkopšana pavasarī
Tūjām ir tendence pa ziemu un pavasarī apbrūnēt, proti, nedaudz nokalst. Kā tūjām pavasarī palīdzēt – to Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" skaidroja dārznieks Andrejs Vītoliņš.
Dārza padomi: ķiršu stādīšana
Vasaras sākums ir īstais brīdis stādīt kauliņkokus, piemēram, plūmes un ķiršus. Tādēļ LTV devies uz Dobeli pie Zaigas un Daiņa Apsēm mācīties, kā pareizi parūpēties par ķiršu stādiem.
Atkritumu šķirošanas kampaņā grib «sapurināt» iedzīvotājus
Cilvēku skaits, kas šķiro atkritumus, palielinās, un palielinās arī to cilvēku skaits, kam ir vēlme šķirot, liecina aptaujas, ko Latvijas Zaļais punkts veic sadarbībā ar pētījumu centru SKDS. Tāpēc kampaņas “Šķiro! Tas ir vieglāk, nekā šķiet!” mērķis ir "sapurināt" cilvēkus darīt ko labu un atgādināt par atkritumu šķirošanas nepieciešamību.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt