Dzīve & stils
Vecāki un bērni
Vajag pamēģināt jeb kā ir visvieglāk atrast piemērotāko sporta veidu bērnam
Sporta programmas „Atrodi savu sporta veidu” iniciators un organizators Kaspars Čerņavskis raidījumā ''Ģimenes studija'' atzīst - lai bērns atrastu sev piemērotāko sporta veidu, ir jāpamēģina. Programmas „Atrodi savu sporta veidu” sistēma izveidota, lai bērni varētu izmēģināt vairākus sporta veidus. Mācību gada beigās bērns kopā ar vecākiem saņem treneru atzinumu par bērnam piemērotāko sporta veidu. Tālāk jau ir bērna un viņa vecāku izvēle.
Veselība
Vēsture
Vide un dzīvnieki
Pirmo reizi notiks atkritumu šķirošanas digitālais festivāls
Sestdien, 30. maijā, pulksten 18.00 notiks pirmais digitālais atkritumu šķirošanas festivāls «Tas ir izšķiroši!». Tā ietvaros trīs stundu garumā ikvienam interesantam tiks piedāvātas izklaidēt izklaidējoši izglītojošās aktivitātes, lai gūtu jaunas zināšanas par atkritumu šķirošanu un pārstrādi, kā arī iedvesmu vides inovācijām un zaļākai dzīvei.
Kinologs: Suni labāk var apmācīt ar uzslavām, nevis iekaustīšanu
Latvijā suņu iekaustīšana daļā no sabiedrības joprojām tiek uzskatīta par pieņemamu apmācības metodi. Tomēr padomju laiku skola ir sliktāka un neefektīvāka par mūsdienās pieņemtajiem suņu apmācības principiem, uzsvēra Latvijas Kinoloģijas federācijas instruktors Ivars Lielpēteris.
Tehnoloģijas un zinātne
Cilvēkstāsti
Tautas sports
Izklaide
Virtuve
Galerijas

Vairāk

Populārākās ziņas