Dzīve & stils
Vecāki un bērni
Veselība
Vēsture
#Grosvaldi1920. Romans Suta ar domubiedriem cer Rīgā atvērt Jāzepa Grosvalda muzeju
Rudens Grosvaldu ģimenē iesācies diezgan mierīgi, Margarēta ar Oļģerdu jau laiciņu atgriezušies no kopīgā atvaļinājuma Torkī, taču tā atskaņas jūtamas joprojām – pienāk vēstules un sveicieni no kūrortā iepazītiem cilvēkiem. Margarēta aktīvi dzīvo arī Londonā, pavada laiku ar draugiem un paziņām, lasa grāmatas, neiztrūkst arī iepirkšanās prieku. Oļģerds saņēmis daudz skaistu pastkaršu – no Venēcijas, Florences, Romas un Bretaņas. Pienāk gan nopietnas vēstules ārpolitikas jautājumu sakarā, gan arī pavisam jautra vēstule no Mišela Sevjē. Negaidīti patīkama ir latviešu mākslinieka, Rīgas mākslinieku grupas biedra Romana Sutas vēstule Margarētai, kas veltīta Džo – viņa personībai un mākslai, kā arī Sutas un domubiedru vēlmei Rīgā atvērt īpašu Jāzepa Grosvalda muzeju.
Vide un dzīvnieki
Kā suni sagatavot bērna ienākšanai ģimenē?
Renāte, kuras ģimene pirms gada no patversmes paņēma suņu meiteni Rudīti, ir norūpējusies par suņa uzvedību – sākotnēji draudzīgo uzvedību ir nomainījusi rūkšana uz viņas meitu Māru. Īpaši bažīga Renāte ir tāpēc, ka ģimenē gaidāma vēl viena bērna ienākšana. Suņu uzvedības eksperts Alberts Čipuštanovs norāda, ka suņa uzvedību iespējams koriģēt un vēl viena bērna ienākšanai sagatavoties laikus.
Līdz ar klimatu mainās arī putnu migrācija
Klimata pārmaiņas ietekmē putnus dažādos aspektos – kļūstot siltākam laikam, var rasties nobīdes dabas ciklos, taču nevar aizmirst arī par to, ka, mainoties klimatam, mainās arī putnu dzīvotnes ligzdošanas vietās, norādīja Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus.
Tehnoloģijas un zinātne
Cilvēkstāsti
Tautas sports
Izklaide
Virtuve
Galerijas

Vairāk