Dzīve & stils
Vecāki un bērni
Veselība
Vēsture
#Grosvaldi1920. Romans Suta ar domubiedriem cer Rīgā atvērt Jāzepa Grosvalda muzeju
Rudens Grosvaldu ģimenē iesācies diezgan mierīgi, Margarēta ar Oļģerdu jau laiciņu atgriezušies no kopīgā atvaļinājuma Torkī, taču tā atskaņas jūtamas joprojām – pienāk vēstules un sveicieni no kūrortā iepazītiem cilvēkiem. Margarēta aktīvi dzīvo arī Londonā, pavada laiku ar draugiem un paziņām, lasa grāmatas, neiztrūkst arī iepirkšanās prieku. Oļģerds saņēmis daudz skaistu pastkaršu – no Venēcijas, Florences, Romas un Bretaņas. Pienāk gan nopietnas vēstules ārpolitikas jautājumu sakarā, gan arī pavisam jautra vēstule no Mišela Sevjē. Negaidīti patīkama ir latviešu mākslinieka, Rīgas mākslinieku grupas biedra Romana Sutas vēstule Margarētai, kas veltīta Džo – viņa personībai un mākslai, kā arī Sutas un domubiedru vēlmei Rīgā atvērt īpašu Jāzepa Grosvalda muzeju.
Vide un dzīvnieki
Līdz ar klimatu mainās arī putnu migrācija
Klimata pārmaiņas ietekmē putnus dažādos aspektos – kļūstot siltākam laikam, var rasties nobīdes dabas ciklos, taču nevar aizmirst arī par to, ka, mainoties klimatam, mainās arī putnu dzīvotnes ligzdošanas vietās, norādīja Latvijas Ornitoloģijas biedrības valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus.
Švarcenegers aicina aktivizēt cīņu ar klimata izmaiņām
Pazīstamais austriešu izcelsmes aktieris un politiķis Arnolds Švarcenegers aicina aktivizēt cīņu ar klimata izmaiņām. Videouzrunā Austrijas galvaspilsētā Vīnē notiekošās klimata konferences dalībniekiem viņš norādīja, ka šī problēma katru gadu ir 7 miljonu cilvēku nāves iemesls.
Tehnoloģijas un zinātne
Cilvēkstāsti
Tautas sports
Izklaide
Virtuve
Galerijas

Vairāk