Gundars Galkins

LSM.lv sporta redaktors

Apskatīt autora rakstus: Angliski Latviski Krieviski

Autora ziņas
Pludmales volejbolisti Pļaviņš un Točs: Jau tagad Tokijā ir mums sezonā labākais turnīrs
Ilgā gaidīšana līdz pirmajai spēlei Tokijas olimpisko spēļu turnīrā ceturtdien veiksmīgi noslēdzās Latvijas pludmales volejbola duetam Mārtiņam Pļaviņam un Edgaram Točam, kuri pēc uzvaras pār pašreizējiem pasaules čempioniem bija pacilātā noskaņojumā. Abi spēlētāji uzsvēra, ka vēl pirms grupu kārtas noslēguma viņiem Tokijā ir sezonā veiksmīgākais turnīrs.
BMX riteņbraucēja Pētersone: Tokijā bija ieskrējiens nākamajai olimpiādei
Latvijas BMX riteņbraucēja Vineta Pētersone ceturtdien Tokijas olimpiskajās spēlēs netika tālāk par ceturtdaļfinālu, tomēr savu pirmo olimpisko startu viņa uzskata par svarīgu atspērienu turpmākajai karjerai. Sportiste atzina, ka izdarīja visu, ko varēja, bet iekļūšanai pusfinālā ar to nepietika.
BMX riteņbraucējs Babris: Ar Tokijā sasniegto esmu apmierināts
Latvijas BMX riteņbraucējs Helvijs Babris ceturtdien Tokijas olimpiskajās spēlēs nesasniedza pusfinālu, bet ar iespēto bija apmierināts. Babris atzina, ka ceturtdaļfināla braucienos nebija tik labi, lai pacīnītos par dalību nākamajā kārtā.
3x3 izlases basketbolists Miezis: Olimpisko zeltu ir pelnījusi visa Latvija
Latvijas 3x3 basketbola izlase trešdien dramatiskā finālā izcīnīja olimpiskās zelta medaļas, lai gan mačā pret Krievijas Olimpiskās komitejas komandu pēdējās minūtēs praktiski palika nepilnā sastāvā. Olimpiskie čempioni pēc triumfa līksmoja par panākumu un pateicās visiem par atbalstu, bet Latvijas izlases spēlētājs Nauris Miezis uzsvēra, ka Tokijas zeltu ir pelnījusi visa Latvija.
Pludmales volejboliste Graudiņa: Prieks, ka pret brazīlietēm trešā seta beigas apgriezām otrādi
Latvijas pludmales volejbola pāris Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka trešdien pirmo uzvaru Tokijas olimpisko spēļu turnīrā guva pret spēcīgajām brazīlietēm Anu Patrisiju Ramosu/Rebeku Kavalkanti Silvu, turklāt otrajā mačā pēc kārtas spēlēja trīs setus. Graudiņa pēc uzvaras sarunā ar žurnālistiem bija gandarīta, ka latvietēm šoreiz otrā seta beigas izdevās pavērst savā labā, apturot pretinieču izrāvienu mača galotnē.
3x3 basketbolists Miezis: Pasniedzām serbiem Ziemassvētku dāvanu
Latvijas 3x3 basketbola izlase zaudētajā mačā pret Serbiju pasniedza pretiniekiem nepiedodami daudz dāvanu, tomēr Tokijas olimpiskais turnīrs turpinās un nākamajām cīņām jāgatavojas ar vēl jo lielāku koncentrēšanos, pirmdien žurnālistiem teica komandas spēlētājs Nauris Miezis.
Latvijas pludmales volejbolistes: Spēles iznākumu izšķīra daži neveiksmīgi punkti mača izskaņā
Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka pirmdien pēc zaudējuma trīs setu duelī Tokijas olimpisko spēļu turnīra pirmajā spēlē atzina, ka izšķiroša bija neveiksmīga darbība pašās pēdējās punktu izspēlēs. Spēlētājas uzsvēra, ka otrajā setā atrada savu spēli un labi turpināja darboties līdz pat mača izšķirošajai galotnei.
Tenisiste Ostapenko: Žēl olimpiskajā turnīrā tik ātri zaudēt vienspēlēs, bija par daudz nervu
Aļonai Ostapenko svētdien Tokijas olimpisko spēļu turnīrs vienspēlēs noslēdzās jau pirmajā kārtā, un Latvijas tenisa līdere pēc mača atzina, ka vēlēšanās ļoti labi nospēlēt lika nervozēt un liedza parādīt labāko sniegumu. Olimpiskās spēles notiek daudz retāk nekā citi turnīri, tādēļ Aļonas vilšanās ir vēl lielāka, tiesa, viņa nezaudē cerību, ka dubultspēlēs pārī ar Anastasiju Sevastovu veiksies labāk.
3x3 basketbola olimpiskajā debijā Latvijas komandai jāapliecina favorītu statuss
Latvijas 3x3 basketbola komanda Tokijas olimpiskajās spēlēs būs pirmā, kas tiks pie rezultāta, jo sestdien jau agrā rītā pirmajā spēlē jātiekas ar Polijas izlasi. 3x3 basketbola debijā olimpiskajās spēlēs latvieši pēc ierašanās Japānā ir nopietni gatavojušies cīņai pret katru pretinieku, rēķinoties, ka visi sāncenši būs adaptējušies izaicinošajiem laikapstākļiem un lolo cerības uz panākumiem.
Latvijas tenisistes karstu cīņu priekšvakarā Tokijā gatavas olimpiskajam izaicinājumam
Pēc Tokijas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas Aļonai Ostapenko un Anastasijai Sevastovai vēl būs vienas dienas pauze, pirms doties laukumā tenisa turnīrā. Vienas no Latvijas delegācijā starptautiski atpazīstamākajām sportistēm ir noskaņotas turnīru sākt uz veiksmīgas nots, un abas pārliecinātas par saviem spēkiem jau itin labi treniņos iepazītajos Tokijas olimpiskajos cietā seguma kortos.
Patiesi svētki galvenajiem varoņiem – Tokija gatava olimpisko spēļu startam
Sarežģītiem jautājumiem nav vienkāršu risinājumu, un kur nu vēl tik milzīgā pasākumā kā olimpiskās spēles. Jau ierasti pirms olimpiskajiem startiem allaž tiek daudzinātas organizatoriem nozīmīgākās problēmas, un diez vai pandēmijas laikos bija pamats cerēt, ka ar gada aizkavēšanos sarīkotajā grandiozajā notikumā Japānā viss ritēs kā pa diedziņu.
Tenisiste Sevastova: Pēc Tokijas olimpiskā turnīra pateikšu, vai tas ir piektais «Grand Slam»
Pieredzējušo Latvijas tenisisti Anastasiju Sevastovu jūlijā Tokijā gaida starts karjerā pirmajā olimpiskajā turnīrā, kas viņas gana ilgajā profesionālajā karjerā būs nozīmīgs izaicinājums. Nule kā Vimbldonas čempionātā Anastasija pārliecinājās, ka arvien spēj līdzvērtīgi cīnīties ar pasaulē spēcīgākajām tenisistēm, bet sarunā ar žurnālistiem viņa vēl nesteidza vērtēt, vai olimpiskās spēles prestižāko turnīru sarakstā liekamas līdzās četrām "Grand Slam" sacensībām.